Domov / Novinky / Aj Penelope Cruz sa prihovorila za Johnnyho Deppa
Zdroj: imdb.com

Aj Penelope Cruz sa prihovorila za Johnnyho Deppa

Už nejaký čas prebieha súdny proces medzi Johnnym Deppom a jeho bývalou manželkou Amber Heard. Teraz sa na jeho stranu postavila ďalšia herečka, Penelope Cruz.

Zdroj: imdb.com

Obľúbený kapitán Jack Sparrow sa minulý rok obrátil na súd za ohováranie, ktorého sa jeho bývalá polovička dopustila. V médiách sa označila za obeť domáceho násilia, ktorého sa mal, údajne, na nej počas manželstva pravidelne dopúšťať.

Počas posledných mesiacov bolo do tohto sporu pre svedectvo zatiahnutých množstvo iných známych osobností. Najnovšie sa z vlastnej vôle prihovorila za Deppa jeho bývalá herecká kolegyňa Penelope Cruz.

Pred pár dňami sa ho zastala podaním vlastnej písomnej výpovede. Rozhodla sa tak na základe ich dlhoročnej známosti vďaka spoločným filmovým projektom, v ktorých obaja súčasne účinkovali.

Zdroj: imdb.com

„Nikdy nezabudnem na jeho dobrotu, ochranu a láskavosť…“

Prvýkrát obaja účinkovali vo filme Kokaín z roku 2001. Následne sa opätovne stretli vo filme Piráti z Karibiku: V neznámych vodách z roku 2011 a remaku mysterióznej krimi z roku 2017 Vražda v Orient exprese.

Ako sa Penelope Cruz vyjadrila, Depp na ňu urobil najväčší dojem počas natáčania V neznámych vodách.

„Videla som Johnnyho vo viacerých situáciách a vždy je ku každému naokolo veľmi milý. Je to jeden z najštedrejších ľudí, ktorých poznám. Počas šiestich mesiacov môjho prvého tehotenstva som s ním strávila každý deň v rámci natáčania Pirátov z Karibiku. S manželom nikdy nezabudneme na jeho dobrotu, ochranu a láskavosť, s akou sa ku mne správal počas každého jedného kroku môjho tehotenstva.“

Správa prišla len pár dní potom, čo sa na Deppovu stranu pridala aj jeho bývalá herecká kolegyňa Winona Ryder. Vyjadrila sa, že nikdy k nej nebol násilný počas ich stretnutí. Zároveň dodala, že tak môže tvrdiť na základe osobnej skúsenosti pri natáčaní Nožnicovorukého Edwarda a na premiére hudobnej životopisnej drámy Great Balls of Fire! z roku 1989.

Zdroj: imdb.com

Otázkou nateraz zostáva, či sa Depp opäť chytí kormidla ako kapitán Jack Sparrow aj v budúcnosti. Zrejmé je, že Disney má plán reštartovať pirátsku sériu. Správa o reštarte z októbra minulého roka vzbudila nádej množstva fanúšikov, keď boli prizvaní k spísaniu filmu scenáristi Ted ElliotCraig Mazin. Nie je však isté, ako by takýto reštart vyzeral, ak by sme v ňom viac nevideli Jacka Sparrowa. Zostáva nám čakať, ako to nakoniec, od súdneho sporu po možný reštart, dopadne.

Fantasy Island

O Kristína Kittnerová

Som študentka masmediálnej komunikácie. Obľubujem sledovanie najmä juhokórejských seriálov a filmov, no nepohrdnem ani dobrým anime. Ak si mám vybrať jeden žáner, vyberiem si komédiu. Je fajn pozerať film a zároveň posilňovať brušné svalstvo.

Neprehliadni

Čo vieme o The Trench- spin-offe Aquamana?

Scenárista prvého filmu o Aquamanovi (2018) David Leslie Johnson-McGoldrick (V zajatí démonov 2, Orphan, Živí …

Fantastické zvery 3 sa budú údajne natáčať aj napriek koronavírusu

Fantastické zvery 3 by mali údajne začať svoju produkciu už tento pondelok 18. marca i …