pondelok , jún 24 2019
Domov / Hry / Battlefield V sa predstavuje v novom Gamescom traileri

Battlefield V sa predstavuje v novom Gamescom traileri

Nový trailer k pripravovanej novinke Battlefield V bol pred pár dňami zverejnený a ukazuje sa v lepšom svetle, než jeho predchodca. Prvý trailer bol totiž pre množstvo fanúšikov veľkým sklamaním.

V novinke máme možnosť vidieť rozsiahle konflikty a holandský Rotterdam v plameňoch. Dej sa bude odohrávať počas II. svetovej vojny a príbeh nás zavedie okrem Holandska aj na africký kontinent. Na konci traileru nám EA naznačilo aj príchod dlho očakávaného Battle Royale módu. Môžeme si všimnúť aj niekoľko máp, vrátane jednej púštnej. Aktuálne recenzie testerov hovoria aj o tom, že efekty ničenia budov a celého okolia, ktoré máme možnosť vidieť v ukážkach nie sú prifarbené a zažijeme ich tak aj na vlastnej koži.

Battlefield V od EA a vývojárskej spoločnosti DICE sa momentálne nachádza v druhej uzavretej alpha verzii, kde vývojari aktuálne pracujú na vylepšení matchmaking systému a samotného herného zážitku. Testeri však zatiaľ opisujú časté výpadky serverov a už spomínaný matchmaking systém, ktorý je zatiaľ veľmi nespoľahlivý.

Battlefield V sa do predaja dostane už 19. októbra na PC a konzolách Xbox One a PlayStation 4. Hráči si však už teraz môžu predobjednať hru v dvoch verziách, a to Standard Edition za 60 € alebo Deluxe Edition za 80 €.

Battlefield V

Battlefield V Zdroj: ea.com

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.