Domov / Novinky / Behind you (2020) – nový trailer

Behind you (2020) – nový trailer

Vyšiel trailer na nový hororový film Behind You. Pochádza z dielne od scenáristov a režisérov Andrewa Mechama (Mythica: Čarodejník, A Trip to Unicorn Island) a Matthewa Whedona. V produkcii Parallelogram-Tremendum Pictures v tomto filme účinkovali Addy Miller (June, Tajný život včiel, Temné kúty), Elizabeth Birkner (The Outpost, Kirtland: America’s Sacred Ground), Jan Broberg (Iron Man 3, Miláčik k zakúsnutiu, Maniak) a Philip Brodie (V utajení, Mythica: Čarodejník, The Outpost).

Zdroj: youtube.com

Dej

Dve mladé sestry Olivia (Addy Miller) a Claire (Elizabeth Birkner) boli poslané žiť so svojou odcudzenou tetou Beth (Jan Broberg). Po nasťahovaní sa ku svojej tete zistia, že všetky zrkadlá v jej dome sú zakryté alebo skryté. Keď jedna zo sestier odokryje jedno zo zrkadiel v suteréne, nevedomky prepustí nebezpečného démona, ktorý pred rokmi prenasledoval jej matku a tetu. Z toho plynie dôležitá lekcia: Ak sa presťahujete do obrovského strašidelného domu a nájdete obrie strašidelné zrkadlo, nepozerajte sa priamo do zrkadla a nezačínajte zaklínadlami.

Zdroj: slashfilm.com

Zábery v ukážke sú strašidelné a efektívne. I keď príbehy o strašidelných domoch, kde objavujú prekliate predmety sú už obohrané, dúfame, že nám tento film ponúkne niečo viac, ako už staré známe príbehy. Vertical Entertainment nám prezradili, že plánujú uviesť film v amerických kinách a na VOD Q2 2020 v apríli tohto roku, pokiaľ sa však situácia s koronavírusom vyvinie lepšie ako je v súčasnosti.

Fantasy Island

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

We Summon the Darkness (2020) – trailer

Objavil sa trailer k hororovo-thrillerovej novinke We Summon the Darkness. Réžiu mal na starosti Marc Meyers …

Tip na seriál: Supernatural (2005-)

Mysteriózny fantasy seriál stanice CW, Supernatural (v preklade Lovci duchov alebo Hrozba z temnoty) vytvoril …