Domov / Novinky / Benedict Cumberbatch: z udalostí v Avengers 4 som nadšený!
Avengers 4

Benedict Cumberbatch: z udalostí v Avengers 4 som nadšený!

Ako iste každý správny fanúšik vie, Doctor Strange mal možnosť počas Infinity War nazrieť do budúcnosti, aby zistil ako poraziť Thanosa. Preskúmal 14 000 605 možností, z ktorých majú Avengers šancu na výhru len v jedinej. A práve Benedict Cumberbatch, ktorý v MCU vystupuje ako Doctor Strange, dostal nedávno otázku, či je prekvapený zo zakončenia Avengers: Infinity War. Herec sa nakoniec vyjadril, že ten koniec filmu miluje a zároveň je šťastný, že mal možnosť vidieť film po prvýkrát aj s publikom. Okrem toho je priam unesený z príbehu, ktorý uvidíme v Avengers 4.

Z dejovej línie Avengers 4 som nadšený, nadšený, nadšený a ešte raz nadšený! Je mi cťou byť súčasťou tak veľkolepého projektu, o ktorý je obrovský záujem. Je to vynikajúca skúsenosť. Bol som aj súčasťou Sherlocka s tým slávnym zvratom! Vážim si, že sa môžem podieľať na filmoch, ktoré sú také veľkolepé, populárne a pestré.

Dej Avengers 4 je zatiaľ zahajený rúškom tajomstva, no existuje množstvo teórií o tom, akú úlohu bude mať v pokračovaní práve Doctor Strange. Jednou z najčerstvejších je tá, že Strange poznal následky svojho rozhodnutia, keď vydal kameň Thanosovi. Spravil to však aj kvôli tomu, aby zachránil Tonyho Starka, s ktorým budú mať v boji proti Thanosovi jednu z najdôležitejších úloh. To by vysvetľovalo, prečo je Benedict Cumberbatch z príbehu Avengers 4 tak nadšený.

Avengers 4 dorazí do našich kín v máji budúceho roku a k premiére filmu vedie ešte dlhá cesta. Bude naozaj veľmi zaujímavé sledovať, z čoho je Cumberbatch tak šokovaný. Potvrdzuje to aj vyjadrenie režisérskych dvojičiek Russoovcov, ktorí tvrdia, že Avengers 4 sa bude odohrávať úplne inak, ako očakávajú fanúšikovia.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Užívateľ Twitteru si podal všetkých superhrdinov MCU!

Keďže sú všetky premiéry veľkých filmov celosvetovo posunuté, Marvelovskí fanúšikovia, ktorí sa pôvodne mali pripravovať …

Doctor Strange 2

Poznáme meno nového režiséra filmu Doctor Strange 2

Režisér Sam Raimi potvrdil, že bude režírovať film Doctor Strange in the Multiverse of Madness. …