nedeľa , máj 27 2018
Domov / Novinky / Black Panther zasadol na trón najzárobkovejších superhrdinských filmov.
Black Panther

Black Panther zasadol na trón najzárobkovejších superhrdinských filmov.

Black Panther od svojho uvedenia do kín stihol prepísať už veľké množstvo rekordov a získal si skutočne obrovský obdiv vo svete kritikov a fanúšikov komiksov. Kráľ Wakandy každý týždeň naberal na zárobkoch a milióny na jeho konto pribúdali priam raketovou rýchlosťou a takmer okamžite sa stal členom TOP 10 najlepšie zarábajúcich filmov v USA.

Najzárobkovejším filmom Marvelu bol prvý diel Avengers z roku 2012 a ani filmy ako Avengers 2 alebo Captain America: Civil War mu nedokázali konkurovať. Až doteraz. Po príchode Black Panthera do kín sa stal najzárobkovejším superhrdinským filmom vôbec. Vo filmovom svete sa očakávalo, že jediný najvážnejší konkurent a adept na zosadenie prvých Avengers z trónu bude práve Avengers: Infinity War. Zostáva nám však ešte mesiac do príchodu asi najočakávanejšieho filmu roka a my si ani netrúfame odhadovať čísla, ktoré by mohol nadchádzajúci diel Avengers dosiahnuť, keďže už pred svojim príchodom prelomil pár rekordov.

Black Panther si počas šiestich týždňov dokázal v USA zarobiť 630,9 milióna dolárov a celosvetovo má na konte 1,23 miliardy dolárov, čím sa okrem najzárobkovejšieho superhrdinského filmu stal aj 5. najlepšie zarábajúcim filmom v USA.

 

O Ivan Jandura

Neprehliadni

Ant-Man & The Wasp

Premiéra Ant-Man & The Wasp sa vo Veľkej Británii odsúva pre naozaj bizarný dôvod

Diváci vo Veľkej Británii si budú musieť počkať na premiéru Ant-Man & The Wasp o …

Ant-Man and The Wasp

Ant-Man and The Wasp – druhý oficiálny trailer je na svete!

Každý správny fanúšik asi očakával, že medzi trailermi pred Avengers: Infinity War uvidíme aj oficiálny …