streda , február 20 2019
Domov / Novinky / Bolo Hollandove prezradenie názvu nového Spider-Mana plánované?
Tom Holland

Bolo Hollandove prezradenie názvu nového Spider-Mana plánované?

Kevin Feige vysvetlil, prečo Tom Holland prezradil oficiálny názov filmu Spider-Man: Far from Home. Odkedy Holland vstúpil do Marvel Cinematic Universe v roku 2016 vo filme Captain America: Civil War, tak všetkým ukázal, že je zároveň jedným z najväčších fanúšikov Marvelu samotného. Aj keď je úžasné, s akým nadšením pristupuje k svojej úlohe Petra Parkera, tak Hollandova horlivosť ho občas dokáže dostať do problémov. Je medzi fanúšikmi totiž známy práve tým, že má sklony k nechcenému prezrádzaniu informácií o nadchádzajúcich projektoch.

Aby sa Tom počas tlačoviek k filmu Avengers: Infinity War nepreriekol, bol jeho doprovodom Benedict Cumberbatch. Nedávno však opäť predviedol svoje majstrovstvo, keď na sociálnych sieťach nechtiac prezradil názov pre nadchádzajúci film Spider-Mana.

Kevin Feige sa nedávno zúčastnil tlačovky ku kino-novinke Ant-Man and The Wasp a pre web Birth Movies Death odpovedal aj na otázku, ktorá sa týkala práve Hollandovho posledného excesu.

Existuje určitá postupnosť celej prípravy filmu a vždy je riziko, že názov filmu sa nejakým spôsobom prezradí. No a teraz si to vzal na seba pán Holland…

Kevin Feige z tohto úniku nerobí žiadnu vedu. Naopak priznáva, že pri vzniku fotografií a videí počas natáčania by bolo len otázkou času, kedy by názov nového filmu prenikol na internet. Zatiaľ nemôžeme potvrdiť, či išlo o úmyselné vynesenie informácií a či to štúdio plánovalo. Je však zaujímavé, že Marvel neodhalil názov filmu počas Ace Comic-Conu, ktorý sledoval takmer celý svet. Postaral sa o to však Holland naozaj kurióznym spôsobom a treba uznať, že video sa stalo virálnym a zaistilo pripravovanému filmu oveľa väčšiu pozornosť.

Domnienky môže potvrdzovať aj fakt, že Tom Holland spomínané video zo svojho oficiálneho Instagram účtu nevymazal, ale nechal ho tam po celú dobu. Zdá sa tak, že Kevin Feige a zvyšok predstavenstva Hollandov plán schvaľujú. Marvel už aj pri svojich predchádzajúcich filmoch experimentoval s kreatívnymi spôsobmi, ktorými by mohol zdieľať bežné oznamy. Príkladom môže byť Robert Downey Jr., ktorý na svojom Twitteri uviedol dátum vydania Infinity War. Ten reagoval na oficiálny status štúdia otázkou, či by nemohol vidieť film o niečo skôr. O pár dní na to štúdio zverejnilo skorší dátum premiéry.

Druhým dobrým príkladom môže byť aj Mark Ruffalo. Ten sa nechal počuť, že každá nekonečná vojna [infinity war] skončí o rok skôr. V relácii Good Morning America sa mu dokonca podarilo spomenúť, že takmer všetci v Infinity War umrú.

Pre Marvel by bolo naozaj náročné kontrolovať všetky oficiálne účty hercov a ľudí zapojených do MCU. Prenikaniu informácií na verejnosť by sa teda určite nevyhli a preto sa dá počítať s tým, že štúdio radšej zvolí taktiku kontrolovaných únikov, ako by mohol byť aj ten Hollandov. Môže to viesť k naozaj zábavným výsledkom.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Black Widow

Už je známy režisér filmu Black Widow!

Štúdio Marvel hlási ďalšie skvelé správy! Tentokrát ohlásilo režiséra k pripravovanému filmu Black Widow. Bude …

Kevin Feige naznačil niečo málo o budúcnosti Marvelu a X-men série

Dnes prinášame niekoľko aktualizácií o nadchádzajúcich projektoch štúdia Marvel. Šéf štúdia Kevin Feige prezradil je, …