Domov / Novinky / Bude mať Wonder Woman 2 premiéru na streamovacej službe?
Zdroj: amazon.com

Bude mať Wonder Woman 2 premiéru na streamovacej službe?

Koronavírus stále veľký vplyv na filmový priemysel. Okrem prerušenia mnohých produkcií, odkladov premiér či zatvorenia kín, sa filmy vysielajú prostredníctvom streamovacích služieb. Tam veľké štúdiá momentálne posielajú svoje premiéry z posledných týždňov oveľa skôr ako sa plánovalo. Na Disney+ sa teda len po pár týždňoch v kinách objavila pixarovka Frčí a v nasledujúcich dňoch dorazí legálne na internet i Dieselov Bloodshot a príde aj Ježko Sonic. Práve tieto kroky štúdií, o ktorých by sa nám pred pár mesiacmi ani len nesnívalo, rozbehli pred dňami na internete zaujímavú informáciu.

Zdroj: inc.com

Z niekoľkých internetových zdrojov sa totiž začali šíriť špekulácie, že vo Warner Bros. uvažujú  o tom, či by cez streamovacie služby dali premiéru Wonder Woman 2. Warner Bros. však začali túto informáciu vyvracať s tým, že stále trvajú na plnohodnotnej premiére Wonder Woman 1984 v kinosálach. Producent očakávanej komiksovky Charles Roven doplnil, že na debaty o možnej premiére na streamovacích službách je ešte dosť času. Samozrejme to dáva zmysel, pretože tieto služby nepokryjú vynaložené náklady na film.

Zdroj: syfy.com

Tieto špekulácie vedú čím ďalej, tým viac k úvahám, či sa nejaký veľký film k podobnej taktike predsa len časom neuchýli. Je totiž viac-menej jasné, že minimálne americké kinosály zostanú vzhľadom k aktuálnej situácii zatvorené ešte pár mesiacov. To by vo veľkom ovplyvnilo práve aj letné premiéry. Ak bude situácia okolo zatvorených kín pretrvávať ešte pár mesiacov, je dosť pravdepodobné, že tvorcovia Wonder Woman 2 budú musieť tak či onak na toto pristúpiť, aby neprišli úplne o zisk.

Fantasy Island

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

The Willoughbys (2020) – nový trailer

Na streamovaciu platformu Netflix sa 22.apríla tohto roku chystá nový rodinný animák s rodinkou The …

Herec Mark Blum zomrel na následky ochorenia COVID-19

Je to len pár hodín od kedy svetlo sveta uzreli smutné správy o smrti herca …