Domov / Novinky / Bude natočený Underworld 6?
Zdroj: dailysuperheroes.com

Bude natočený Underworld 6?

Séria Underworld bola „pozastavená“ už od roku 2017, kedy bol zatiaľ posledný diel Underworld: Krvavé vojny.  Je však možné, že bude natočený ďalší diel Underworld 6 – čo by obsahoval? Podľa všetkého, upíri a vlkodlaci už dlho súperia o titul najtypickejších fiktívnych príšer. V roku 2003 v prvej časti, ich bitka zasiahla veľkým spôsobom. Zlé recenzie kritikov neodradili fanúšikov filmu od záujmu chodiť do kina aj naďalej a Underworld sa stal obrovským hitom. Takmer zdvojnásobil svoj výrobný rozpočet vo výške 22 miliónov dolárov.

Zdroj: cineday.orange.fr

Mnohí však majú pocit, že kvalita série sa postupne filmami znižovala. Avšak v súčasnom veku Hollywoodu, ktorý je viac závislý od existujúcich nehnuteľností a fanúšikov, je logické, že by sme sa nakoniec mohli dočkať Underworld 6. Tu je to, čo vieme o možnom pokračovaní. Krátko po vydaní Krvavých vojen spolutvorca Len Wiseman spomenul, že by mohlo byť nakrútene šieste pokračovanie. V posledných rokoch Wiseman tiež uviedol nejaké vyhlásenia o možnom televíznom seriáli Underworld, ale to sa nikdy nestalo skutočneným projektom. 

Zdroj: premiere.fr

Fanúšikovia si budú pamätať, že Underworld: Krvavé vojny sa skončili niekoľkými veľkými udalosťami. Selene (Kate Beckinsale) podstúpila starodávny rituál, ktorý ju priviedol k vzkrieseniu so všetkými novými silami a novým šatníkom. Ukázalo sa, že Selenenina stratená vlkolaková láska Michael Corvin (Trent Garrett) zabil darebáka Mariusa (Tobias Menzies) alebo to tak aspoň vyzeralo. Selene a jej priateľ David (Theo James) sa stali staršími upírmi. Selene sa konečne stretla so svojou hybridnou upírskou / vlkolakovou dcérou Evou.

Zdroj: clickthecity.com

Underworld 6 by mohol preskúmať, či je Michael skutočne mŕtvy alebo nie, pretože sa mu už raz podarilo poraziť smrť. Pokračovanie by sa tiež mohlo zaoberať Seleniným životom, keď je v postavení autority medzi svojím druhom. Mohol by aj podrobnejšie preskúmať jej vzťah s dcérou Evou. Problém je v tom, že sa herečka Kate Beckinsale nechce vrátiť do prípadného pokračovania.

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

Tip na film: Príliš osobná známosť (2020)

V československej komediálnej dráme s názvom Príliš osobná známosť sú opísané príbehy troch žien: Simony …