Domov / Streamovacie služby / Netflix / Bude šiesta séria Lucifera?
Zdroj: comicbox.eu

Bude šiesta séria Lucifera?

Už prešiel nejaký ten piatok, odkedy Netflix oznámil, že piata séria populárneho seriálu Lucifer, ktorá ešte len mieri na televízne obrazovky, bude poslednou sériou. Teraz to však vyzerá tak, že Netflix prehodnocuje svoje pôvodné plány. Je možné, že piata séria nebude poslednou a my sa tak dočkáme ďalších príbehov hlavných postáv diabla Lucifera (Tom Ellis) a deketívky Chloe (Lauren German).

 

Podľa zdrojov streamovacia služba Netflix aktuálne práve rokuje s produkčnou spoločnosťou Warner Bros. Television o možnosti predĺženia tohto fantazy komediálneho a obľúbeného seriálu. Oficiálne oznámenie zatiaľ nebolo podané, ale Lucifer má silnú fanúšikovskú základňu, vďaka čomu by sa Netflixu predĺženie seriálu značne vyplatilo.

Prvé tri série boli vysielané na stanici Fox, na ktorej Lucifer nemal vysokú sledovanosť, a preto sa ho rozhodli zrušiť. Po tomto oznámení, a skončení tretej série, vzniklo mimoriadne silné fanúšikovské hnutie na čele s hlavným predstaviteľom Lucifera Tomom Ellisom. Bojovalo sa za pokračovanie Lucifera a presun na inú stanicu. Netrvalo to dlho a ponuku na vysielanie prijal Netflix.

Zdroj: cineaddiction.com

Po obnovení Netflix objednal 10 dielov pre štvrtú sériu, ktorá sa do vysielania dostala v máji 2019. Mesiac po premiére sa Lucifer dočkal predĺženia pre „záverečnú“ piatu sériu, ktorá bude ešte len vysielaná a bude mať 16 dielov. Natáčanie tejto série v týchto týždňoch vrcholí. Piata séria bude rozdelená na dve časti po ôsmich epizódach.

Fantasy Island

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

The Willoughbys (2020) – nový trailer

Na streamovaciu platformu Netflix sa 22.apríla tohto roku chystá nový rodinný animák s rodinkou The …

Bude mať Wonder Woman 2 premiéru na streamovacej službe?

Koronavírus má stále veľký vplyv na filmový priemysel. Okrem prerušenia mnohých produkcií, odkladov premiér či …