pondelok , január 21 2019
Domov / Novinky / Čaká nás reset celej série Transformers?
Transformers

Čaká nás reset celej série Transformers?

Hasbro a štúdio Paramount údajne zvažujú na budúci rok reboot série Transformers. Malo by sa tak stať po pripravovanom spin-offe Bumblebee. Dej posledného filmu by nás mal zaviesť do roku 1987 a teda k začiatkom žltého autobota Bublebeeho. Hlavnou hrdinkou by mala byť mladá Charlie Watson (Hailee Steinfeld), ktorá práve oslávila svoju osemnástku a náhodou nájde opustený vrak Volkswagenu Beetle. Postupne si však uvedomuje, že jej nález nie je len akousi kopou šrotu…

Ako spomína fanúšikovský portál TFW2005, výrobca hračiek Hasbro potvrdil reštart Transformers série na akcii Toy Fair 2018. Okrem iného spoločnosť Hasbro vyhlásila, že v štúdiu Paramount sa formuje úplne nový tím ľudí, ktorý má vytvoriť úplne novú sériu Transformers.

Transformers
Plán filmov spoločnosti Hasbro do roku 2021

Súčasťou celej dohody je aj väčšia kontrola spoločnosti Hasbro nad priebehom celého natáčania. Minuloročný „Posledný rytier“ nesplnil očakávania a bol najneúspešnejším filmom série. S celosvetovým zárobkom sa totiž dostal len na hranicu 605 miliónov dolárov.

Hasbro taktiež ukázalo aj plán svojich filmov až do roku 2021 a treba povedať, že jediným filmom o autobotoch je práve spomínaný Bumblebee. Musíme tak zamávať Optimusovi a ostatným, ktorých sme si tak obľúbili. S reštartom by totiž mali prísť aj úplne nové postavy a úplne iný príbeh.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Paul Walker

Paramount Network pripravuje dokument: Ja som Paul Walker!

Po úspechu, ktorý získal dokument I am Heath Ledger sa producent Derik Murray spolu s Paramount Network …