Domov / Novinky / Chris Evans objasňuje svoj nedávny tweet/spoiler k Avengers 4
Avengers 4
Zdroj: MCU Cosmic (Avengers: Age of Ultron)

Chris Evans objasňuje svoj nedávny tweet/spoiler k Avengers 4

Nedávno si Mark Ruffalo neudržal jazyk za zubami a v talkshow rovno vyzradil (pravdepodobný) celý názov pre Avengers 4. Teraz sa predviedol Chris Evans, ktorý po poslednom dni natáčania Avengers 4 napísal rozlúčkový tweet. Rozpútal ním vlnu špekulácií o osude Kapitána Ameriku.

Avengers 4

Ako sa už dlhšie vie, Chris Evans nepredĺžil kontrakt so štúdiom Marvel. Už vtedy vznikli prvé podozrenia, že Steve Rogers najnovší Avengers film neprežije. Pred niekoľkými týždňami navyše zverejnil dojemný rozlúčkový status, ktorým pobláznil internet a všetky špekulácie ešte zintenzívnil. A to chcel v statuse len poďakovať tvorcom aj fanúšikom za úžasných 8 rokov v roli superhrdinu!

Bol to emočne náročný deň. Bolo mi cťou hrať túto postavu 8 rokov. Ďakujem za krásne spomienky mojim kolegom a ľuďom za kamerami.

Počas Ace Comic Conu, ktorý sa konal cez víkend, skúsil v rozhovore uviesť veci ohľadom svojho tweetu na pravú mieru, no ani tam sa mu to zrejme veľmi nepodarilo:

Chcel by som sa ospravedlniť, ak môj tweet spôsobil, že si teraz mnohí myslia, že to bol nejaký spoiler. Nech má Avengers 4 akýkoľvek koniec, napísal by som presne to isté. Posledný deň natáčania bol veľmi emotívny a zároveň bol vyvrcholením natáčania, ktoré trvalo takmer 10 rokov a vyprodukovalo 22 filmov. Cítil som potrebu podeliť sa o svoje emócie a vďaku. Viem, že som tým možno spôsobil zmätok, no nebudem nič ohľadom deja potvrdzovať ani vyvracať.

Na záver len dodáme, že natáčanie je na konci, nasleduje postprodukcia a veríme, že sa čoskoro dočkáme aspoň krátkej ochutnávky v podobe teaseru alebo oficiálneho plagátu.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

10 najnepohodlnejších kostýmov, ktoré sme videli vo filmoch

Moderné CGI dokáže priviesť k životu všetko, čo si filmári predstavujú a to bez akýchkoľvek …

Pripravuje sa projekt „Nova“

Napriek tomu, že len pred rokom predstavilo štúdio Marvel svoju doteraz najväčšiu fázu, nezaspali na …