nedeľa , máj 27 2018
Domov / Novinky / Chris Hemsworth by si rád zahral ako Thor po boku Wolverina
Avengers X-men

Chris Hemsworth by si rád zahral ako Thor po boku Wolverina

Chris Hemsworth sa v jednom rozhovore nechal počuť, že by si ako Thor z Marvel Universa veľmi rád zahral na jednom plátne s Wolverinom stvárneným Hughom Jackmanom.

Niektoré hviezdy dokonale sedia k ich postavám. Hemsworth je Bohom bleskov od roku 2011 a Hugh Jackman hrá Wolverina už od roku 2000. Obidvaja sa tak stali ikonami komiksových superhrdinov. Aj keď sa zdá, že Jackman zavesil adamantiové pazúry po filme Logan od režiséra Jamesa Mangolda na klinec, nezastavilo to Chrisove predstavy o supersvete, kde by sa Thor a Wolverine stretli.

Chris Hemsworth dostal otázku, s ktorými superhrdinami zo štúdia FOX by si rád skrížil cesty:

Myslím, že Wolverine, pretože túto postavu milujem. Viete čo tým myslím? Ja proste milujem Hugha Jackmana. Nanešťastie, zomrel v poslednom filme, nie?

Chris Hemsworth momentálne účinkuje v pripravovanom Avengers 4 a hovorí, že sa už nemôže dočkať obnovenia kontraktu, aby mohol pokračovať v ďalších epických filmoch ako Thor. V súčasnej situácii, po zlúčení Foxu a Disney, sa môže stať čokoľvek a teda sa možno dočkáme aj reštartu X-men série.

Chris Hemsworth

Ako iste vieme, môžeme ho priviesť späť k životu ako v komiksoch…Rozmýšľam, že zodvihnem telefón a budem sa ho snažiť prehovoriť a zistiť, čo sa v ňom ešte skrýva…

Nedávno sa v médiách objavil podobný rozhovor s Hughom Jackmanom, ktorý vyslovil túžbu zahrať si po boku Hulka, Iron Mana a ďalších superhrdinov z Marvel Universa. Ak by sa svet dočkal crossoveru X-menov a Avengers, bol by to ten pravý dôvod, ktorý by ho donútil vrátiť sa späť do role Wolverina.

Hugh Jackman

O Ivan Jandura

Neprehliadni

Ant-Man and The Wasp

Ant-Man and The Wasp – druhý oficiálny trailer je na svete!

Každý správny fanúšik asi očakával, že medzi trailermi pred Avengers: Infinity War uvidíme aj oficiálny …

Avengers 4

Čo všetko vieme o dejovej línii Avengers 4

Štúdio Marvel nás s filmom Avengers: Infinity War opäť presvedčilo, že odvádza priam majstrovsku prácu. …