Domov / Novinky / Chris Hemsworth by si rád zahral ako Thor po boku Wolverina
Avengers X-men

Chris Hemsworth by si rád zahral ako Thor po boku Wolverina

Chris Hemsworth sa v jednom rozhovore nechal počuť, že by si ako Thor z Marvel Universa veľmi rád zahral na jednom plátne s Wolverinom stvárneným Hughom Jackmanom.

Niektoré hviezdy dokonale sedia k ich postavám. Hemsworth je Bohom bleskov od roku 2011 a Hugh Jackman hrá Wolverina už od roku 2000. Obidvaja sa tak stali ikonami komiksových superhrdinov. Aj keď sa zdá, že Jackman zavesil adamantiové pazúry po filme Logan od režiséra Jamesa Mangolda na klinec, nezastavilo to Chrisove predstavy o supersvete, kde by sa Thor a Wolverine stretli.

Chris Hemsworth dostal otázku, s ktorými superhrdinami zo štúdia FOX by si rád skrížil cesty:

Myslím, že Wolverine, pretože túto postavu milujem. Viete čo tým myslím? Ja proste milujem Hugha Jackmana. Nanešťastie, zomrel v poslednom filme, nie?

Chris Hemsworth momentálne účinkuje v pripravovanom Avengers 4 a hovorí, že sa už nemôže dočkať obnovenia kontraktu, aby mohol pokračovať v ďalších epických filmoch ako Thor. V súčasnej situácii, po zlúčení Foxu a Disney, sa môže stať čokoľvek a teda sa možno dočkáme aj reštartu X-men série.

Chris Hemsworth

Ako iste vieme, môžeme ho priviesť späť k životu ako v komiksoch…Rozmýšľam, že zodvihnem telefón a budem sa ho snažiť prehovoriť a zistiť, čo sa v ňom ešte skrýva…

Nedávno sa v médiách objavil podobný rozhovor s Hughom Jackmanom, ktorý vyslovil túžbu zahrať si po boku Hulka, Iron Mana a ďalších superhrdinov z Marvel Universa. Ak by sa svet dočkal crossoveru X-menov a Avengers, bol by to ten pravý dôvod, ktorý by ho donútil vrátiť sa späť do role Wolverina.

Hugh Jackman

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

10 najnepohodlnejších kostýmov, ktoré sme videli vo filmoch

Moderné CGI dokáže priviesť k životu všetko, čo si filmári predstavujú a to bez akýchkoľvek …

Robert Downey Jr. vysvetlil význam dôležitej scény z Endgame

Aj napriek tomu, že Avengers: Endgame vyšla pred rokom, stále sa k nej fanúšikovia, ale …