Domov / Novinky / Chris Hemsworth hlavnou hviezdou pripravovaného Spin-Offu Men in Black
Men in Black

Chris Hemsworth hlavnou hviezdou pripravovaného Spin-Offu Men in Black

Natáčanie pripravovaného, no doteraz nepomenovaného Spin-offu Men in Black oficiálne odštartovalo a stane sa tak štvrtým filmom tejto série. Už teraz je však jasné, že dej sa nebude točiť okolo postáv, ktoré v predchádzajúcich dieloch stvárinili Will Smith a Tommy Lee Jones, ale uvidíme úplne nové postavy.

Hviezdna dvojica z marvelovky Thor: Ragnarok – Chris Hemsworth a Tessa Thompson opäť spoja svoje sily a vytvoria dvojicu agentov, ktorá bude bojovať proti imigrantom z vesmíru. Ich mimozemským parťákom bude Kumail Nanjiani, objaviť by sa tam mal aj Liam Neeson a hlavného záporáka si zahrá Rafe Spall (Life of Pi, Prometheus). Scenár pripravil uznávaný Matt Holloway, ktorý pripravoval aj scenár k filmu Iron Man, a réžiu povedie F. Gary Gray (Italian Job, F&F 8, Straight Outta Compton). Štvrtý diel Men in Black by sa mal do kín dostať 13. júna 2019.

Nové fotografie pochádzajú z JustJared.com a môžeme na nich vidieť Chrisa Hemswortha, ktorý sa pripravuje na boj proti mimozemským zločincom.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

8 filmov, o ktorých ste nevedeli, že majú komiksovú predlohu

V súčasnej dobe sa dostali na výslnie najmä tie filmy, ktoré vznikli na základe komiksov. …

Bratia Liam a Chris Hemsworth spolu v jednom filme?

Thor a Gale Hawthorne z Hier o život spolu v jednom filme? Bratia Hemsworthovci majú pre svojich fanúšikov prekvapivú …