Domov / Novinky / Čo prezradil Michael Waldron o seriáli Loki?
Zdroj: emefka.sk

Čo prezradil Michael Waldron o seriáli Loki?

Pripravovaný seriál Loki od Michaela Waldrona (Rick a Morty, Harmonquest, Doctor Strange in the Multiverse of Madness) je jeden z veľmi očakávaných seriálových projektov spadajúcich pod Marvel Cinematic Universe. Bude vysielaný v ďalšom kalendárnom roku na streamovacej službe Disney+. Dejová linka bude zameraná na Lokiho (Tom Hiddleston), špecificky na jeho alternatívnu verziu z roku 2012, kedy bojoval prvý raz proti Avengerom. Vtedy sa mu podarilo získať Tesseract s kameňom nekonečna, s ktorým unikol.

Zdroj: antyradio.pl

Vďaka tomu kameňu bude môcť preskakovať v čase, čo znamená, že nás príbeh zavedie do viacerých historických období. Po krku mu kvôli tomu pôjde časová polícia Time Variance Authority. Začiatkom mesiaca unikli zábery z natáčania, na ktorých bol aj herec Owen Wilson v obleku agenta TVA. Okrem neho sa k hereckému obsadeniu pridáva aj Sophia Di Martino alebo Gugu Mbatha-Raw.

Zdroj: insidethemagic.net

Režisér a scenárista zároveň, Michael Waldron, sa nedávno objavil v jednom rozhovore, kde odpovedal na otázku, čo môžeme od tohto seriálu očakávať: “Myslím, že je načase ukázať aj boj s identitou, kým ste a kým túžite byť. Vždy som bol skutočne priťahovaný k postavám bojujúcim o vlastnú kontrolu. Istotne uvidíte, že je Loki mimo kontroly. To je vidieť na jeho hneve a pohŕdaní vlastnou rodinou, keďže bol adoptovaný.”  Podľa týchto slov sa teda javí, že okrem primárneho deja (ktorý by sa mal mimochodom prepojiť aj s ďalším chystaných seriálom WandaVision) uvidíme aj Lokiho súkromný boj. Ten bude s jeho rodinou, osobnosťou a identitou samotnou.

Zdroj: slashfilm.com

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

10 najnepohodlnejších kostýmov, ktoré sme videli vo filmoch

Moderné CGI dokáže priviesť k životu všetko, čo si filmári predstavujú a to bez akýchkoľvek …

Pripravuje sa projekt „Nova“

Napriek tomu, že len pred rokom predstavilo štúdio Marvel svoju doteraz najväčšiu fázu, nezaspali na …