Domov / Streamovacie služby / Amazon / Čo vieme o 2. sérií Age of The Living Dead?!
zdroj: imdb.com

Čo vieme o 2. sérií Age of The Living Dead?!

Séria z dielne Amazon Primeu sa v roku 2020 vracia späť s pokračovaním. Age of The Living Dead rozpráva príbeh o svete, kde medzi sebou bojujú ľudia a upíri. Čo všetko vieme o 2. sérií?

Napriek tomu, že názov naznačuje, že séria bude o „living dead“ čiže živých mŕtvych, nejde o zombie na spôsob The Walking Dead. V skutočnosti má tento seriál od to druhého naozaj ďaleko. Age of The Living Dead podobá skôr filmu z roku 2009 Svitanie (Daybreakers), alebo novému seriálu z dielne Netflix V-Wars.

zdroj: imdb.com

Dej

Príbeh seriálu sa odohráva v neďalekej budúcnosti, kedy sa v Amerike objavili upíri. Svet chce zabrániť postupu upírskej rasy, a tak sa rozhodne uzavrieť Spojené štáty do karantény s nádejou, že sa im to podarí. Ľudia v karanténe preto musia spolunažívať s upírmi, pričom všetko je postavené na nepodstatnej zmluve. Ľudia žijú na západnom pobreží, zatiaľ čo upíri obývajú východnú časť. Ako sa dalo očakávať, ani jedna strana nie je spokojná s dohodou, a preto sa obe strany rozhodnú, že zmluvu porušia a vyhubia druhú rasu raz a navždy.

Zatiaľ čo prvá séria skončila trpko pre ľudí, prichádza nová nádej, keďže sa v Británií dokázalo vyvinúť proti-vampírske sérum Sephora. Na čo sa môžeme teda tešiť v 2. sérií Age of The Living Dead?

zdroj: imdb.com

Dátum vydania?

Keď vyšla prvá séria seriálu Age of The Living Dead, odvysielala sa najprv v Azií koncom roku 2018. Až neskôr v roku 2019 sa mohli seriálu tešiť aj americký a britský fanúšikovia vďaka službe Amazon Prime. Tentokrát to vyzerá veľmi podobne. Je pravdepodobné, že sa 2. séria seriálu odvysiela najprv v lete v Ázií a až neskôr, na jeseň 2020, sa dostane ku fanúšikom z iných častí sveta. Zatiaľ ešte presne nevieme povedať v aký dátum to bude, ale určite sa máme na čo tešiť.

O čom bude 2. séria?

Ako sme už vyššie spomínali, na konci prvej série to síce pre ľudí skončilo zle, ale objavila sa nová nádej. Tento moment dopomohol seriálu pokračovať a už si vieme predstaviť, ako bude pokračovanie vyzerať. Bude to veľké! Aj keď sú americké zbrane výborné a dokážu vystáť prvotnému útoku, nemožno zabúdať na to, že Američania sú v karanténe už 10 rokov. To môže byť pre nich z technického hľadiska veľký nedostatok. Ako sme už spomínali, je tu nová nádej v podobe nového séra Sephora, nemožno zabudnúť na fakt, že reálne doposiaľ fungovalo len ja jedného upíra. To, že to fungovalo na jedného, nezaručuje porazenie všetkých upírov. Ako sa však hovorí, nádej umiera posledná, a tak sa môžeme tešiť aspoň na nejaké zmeny v tomto boji.

O Bianka Francistyová

Som študentka, ktorá miluje dobré filmy a seriály. Možno som trošku posadnutá kórejskou produkciu a ich seriálmi, ale to nevadí. Veď každý máme svoje muchy.

Neprehliadni

Odchádza zo školy, a tak si musí nájsť nástupcu! Selah and The Spades – trailer

Už o necelé dva týždne príde na Amazon Prime nová dráma Selah and The Spades. …

Nové dátumy premiér pre Black Widow, Shang-Chi a mnohé iné

Nie je žiadnou novinkou, že COVID-19 narobil v kalendári každého filmového fanúšika poriadnu smršť. Filmy, …