Domov / Novinky / Čo vieme o The Trench- spin-offe Aquamana?
Zdroj: nospoiler.it

Čo vieme o The Trench- spin-offe Aquamana?

Scenárista prvého filmu o Aquamanovi (2018) David Leslie Johnson-McGoldrick (V zajatí démonov 2, Orphan, Živí mŕtvi) prezradil, že dej plánovaného vedľajšieho filmu, tzv. spin-off s názvom The Trench sa pravdepodobne uskutoční medzi prvým a druhým filmom Aquaman. Obľúbený herec Jason Momoa, ktorý stvárňuje hlavnú úlohu, sa prvýkrát objavil ako Arthur Curry v Justice League v roku 2017. Popularitu si však získal až v roku 2018 v úlohe Aquamana.

Ukázalo sa, že snímka Aquaman je veľmi potrebným hitom pre spoločnosti DC a Warner Bros. Celosvetovo totiž zarobil vyše 1 miliardy dolárov a mal veľa pozitívnych recenzií od kritikov. Pokračovanie Aquamana je plánované na december roku 2022. Očakáva sa, že hlavné postavy ako Jason Momoa, Amber Heard (Mera), Patrick Wilson (Orm) a Yahya Abdul-Mateen II (Black Manta) sa do pokračovania vrátia.

Zdroj: amazon.co.uk

Krátko po tom, čo mal Aquaman úspech v kinách, bolo oznámené, že Warner Bros. dal spin-off Trench do produkcie. Bude to spin-off zameraný na jedno z mnohých podvodných kráľovstiev. V Aquamanovi predstavuje Trench nebezpečnú prekážku pre Arthura a Meru, keď hľadajú Tridenta Atlana. O tomto spin-offe sa toho zatiaľ veľa nevie. Je opísaný ako „hororovo zafarbený“ film a scenáristami budú Noah Gardner (Super 8, Mission: Impossible – Ghost Protocol) a Aidan Fitzgerald (Revolver, Beyond Paradise).

Zdroj: empireonline.com
Scenárista Johnson-McGoldrick, ktorý napísal prvý Aquaman a momentálne pracuje na tom druhom, nie je pripojený k produkcii The Trench. Na otázku, ktorá mu bolo položená na Twitteri ohľadom tohto spin-offu, však odpovedal, že sa bude dejovo konať medzi 1 a 2 Aquamanom. Otázkou však zostáva, kedy bude tento spin-off vysielaný. Fanúšikovia boli naštvaní, keď sa dozvedeli, že Aquaman 2 príde až 4 roky po tom prvom. Pokiaľ ide o The Trench, fanúšikovia budú musieť pevne dúfať, že sa objavia nejaké nové informácie.
Fantasy Island

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

V spin-offe Mad Maxa – Furiosa si asi zahrá Anya Taylor-Joy

Film Mad Max: Zbesilá cesta od režiséra Georga Millera (Happy Feet, Čarodejnice z Eastwicku, Liek …

We Summon the Darkness (2020) – trailer

Objavil sa trailer k hororovo-thrillerovej novinke We Summon the Darkness. Réžiu mal na starosti Marc Meyers …