Domov / Streamovacie služby / Apple TV+ / Defending Jacob 2020 – trailer

Defending Jacob 2020 – trailer

Predstavujeme nový seriál od spoločnosti Apple TV+ s názovom Defending Jacob. Producentom je Mark Bomback (Vojna o planétu opíc) a producentom je Morten Tyldum (Kód Enigmy). Seriál by mal mať 8 epizód a debutovať bude 24. apríla.

zdroj: flipboard.com

Adaptované z románu, s tým istým názvom, od Williama Landaya. Chris Evans a Michelle Dockery hrajú rodičov 14 ročného chlapca (Jaeden Martell), ktorý je obvinený z vraždy svojho spolužiaka. Ttec bojuje s výberom medzi spravedlnostou a láskou. Andy verí Jacobovej nevine. Každý rodič by veril. Ale napätie sa zvyšuje. Usvedčujúce dôkazy. Pochybnosti. Chabé manželstvo. Pohŕdanie susedmi. Súd ohľadom vraždy, ktorý hrozí zničením Andyho rodiny. Je to konečný test pre každého rodiča: Ako ďaleko by ste šli na ochranu svojho dieťaťa? Je to skúška oddanosti. Test toho, ako dobre rodič môže dieťa spoznať. Pre Andyho Barbera, muža so železnou vôľou a temným tajomstvom, je to skúška viny a neviny v najhlbšom slova zmysle.

Toto je Evansova prvá významná televízna úloha za takmer dve desaťročia (posledná bola teen dráma z roku 2000 Opposide Sex) a ešte významnejšia je skutočnosť, že hereckou prvou skutočnou vedúcou postavou po post-Marvel ére.

O Marcela Kuciaková

Som študentkou masmediálnej komunikácie. Mám rada filmy a aj seriály (tie niekdy viacej) a žánrovo horory, fantasy, komédie a anime. Ale nebránim sa aj iným žánrom.

Neprehliadni

10 najnepohodlnejších kostýmov, ktoré sme videli vo filmoch

Moderné CGI dokáže priviesť k životu všetko, čo si filmári predstavujú a to bez akýchkoľvek …

Tip na film: Na nože (2019)

Na nože je americký krimi mysteriózny film, ktorý režíroval Rian Johnson. Je to moderná kriminálka, …