streda , máj 23 2018
Domov / Novinky / Dočkáme sa Jumanji 3?
Jumanji 3

Dočkáme sa Jumanji 3?

Štúdio Sony sa rozhodlo po úspechu filmu „Jumanji: Vitajte v džungli“ posunúť opäť o niečo ďalej. Dočkáme sa filmu Jumanji 3! Oficiálny dátum ešte nie je oznámený, ale štúdio vyhlásilo, že by to chceli stihnúť do decembra 2019, pretože to je čas, kedy do kín dorazí Star Wars: Epizóda IX. Star Wars „odplaší“ množstvo konkurenčných filmov, ale Jumanji 2 zaznamenal taký enormný úspech, že by sa tohoto konkurenta nemusel obávať.

Podľa najnovších informácií už štúdio rokuje so scénaristami Scottom Rosenbergom a Jeffom Pinkerom. Dohoda ešte nie je úplne uzavretá, ale očakáva sa, že k podpisu dôjde v najbližších dňoch. Scott a Jeff sú scénaristi pôvodného filmu, na ktorom okrem nich pracovali ešte scénaristi Chris McKenna a Erik Sommers. Okrem pôvodného tímu scenáristov by sa mal ku kormidlu vrátiť aj režisér Jake Kasdan.

Momentálne nie sú jasné žiadne detaily okolo príbehu, ale Sony by si prialo zachovať aj pôvodnú hereckú zostavu v podaní Dwayna Johnsona, Kevina Harta, Jacka Blacka a Karen Gillan.

Uvidíme, či sa podarí dotiahnuť pokračovanie tohoto vydareného príbehu do úspešného konca. Jedným z rizík, ktoré by mohli ohroziť či už natáčanie alebo hereckú zostavu je fakt, že Dwayne Johnson má dosť nabitý harmonogram. Momentálne pracuje na „The Jungle Cruise“ od štúdia Disney, účinkuje v novej sérii „Ballers“ pre HBO a nesmieme zabudnúť ani na spin-off „Fast and Furious“, kde si zahrá po boku Jasona Stathama.

O Ivan Jandura

Neprehliadni

The Rampage

Dwayne Johnson opäť hviezdi. Tentokrát v druhom traileri filmu Rampage

Štúdio New Line Cinema nám naservírovalo druhý trailer k filmu Rampage, v ktorom hrá hlavnú …

Jumanji

Jumanji trhá rekordy. Na Slovensku ho videlo už viac než 100 000 divákov!

Dobrodružná komédia prekonala na celom svete tržby Wonder Woman aj nového Spider-Mana. Pokračovanie kultového Jumanji …