Domov / Novinky / Dwayne Johnson bojuje o prežitie a záchranu rodiny v novinke Skyscraper

Dwayne Johnson bojuje o prežitie a záchranu rodiny v novinke Skyscraper

Dočkali sme sa novinky s názvom Skyscraper, aj keď zatiaľ len v podobe traileru. Hlavného hrdinu si zahrá obľúbený Dwayne Johnson. Stvárni bývalého šéfa záchranárskeho tímu a vojnového veterána, ktorý sa teraz špecializuje na bezpečnosť mrakodrapov. Avšak v jednom čínskom mrakodrape, v ktorom sa mimochodom nachádza aj jeho rodina, vypukne požiar. Začína sa tak boj o záchranu.

Film zavíta do našich kín už v lete, a to presne 12. 7. 2018. Režisérom snímky je Rawson Marshall Thurber, ktorý má za sebou najmä komediálne žánre ako Centrálna Inteligencia, My sme Millerovci a Vybíjaná. Nechajme sa teda prekvapiť ako zvládne toto akčné dobrodružstvo.

View this post on Instagram

BREAKING: Grateful to share this big news. Universal Studios and @Legendary Pictures have declared JULY 13th 2018 SKYSCRAPER weekend. Massive scale of a movie we've been developing for almost two years and we start shooting this August – in CHINA. Our script, written and to be directed by Rawson Thurber, focuses on the world's largest skyscraper – that's on fire. A towering inferno almost a mile into the sky and my wife and kids are trapped on the top floor. My character is a disabled US War Vet and former FBI Hostage Rescue Team leader. This character is inspired by the thousands of disabled US veterans and war heroes I've had the honor of shaking hands with over the years. This character is also an homage to the every day man and woman who, despite all odds, will dig deep and do everything possible to protect and save their family. Research for this film has been a real education for me (and that's saying a lot considering my horrible freshman year GPA) from meeting with the world's top skyscraper architects to spending amazing time with our US combat and disabled vets. Good thing I'm not afraid of heights. But at 4,000ft it's a different story. Let's get to work. #CHINA #SevenBucksProds #FlynnPicturesCo #Zhao #SKYSCRAPER JULY 13th 2018

A post shared by therock (@therock) on

Skyscraper

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Bol potvrdený film Jumanji 4

Film Jumanji 4 potvrdil režisér predchádzajúcich dvoch častí, Jake Kasdan (Sex Tape, Mrcha učiteľka, Walk …

Dwayne Johnson chcel spraviť film o seriáli Tiger King

Dwayne Johnson hovorí, že chcel vytvoriť film o návykovom dokumentárnom seriáli Tiger King. Naneštastie zistil, …