Domov / Novinky / Fantastické zvery 3 sa budú údajne natáčať aj napriek koronavírusu
Zdroj: honknews.com

Fantastické zvery 3 sa budú údajne natáčať aj napriek koronavírusu

Fantastické zvery 3 by mali údajne začať svoju produkciu už tento pondelok 18. marca i napriek koronavírusu. O zápletke filmu sa vie len málo, okrem jeho udalostí v Brazílii v Rio de Janeiro. Film bude jedenástym príbehom vo filmovej sérii Harryho Pottera a tretí v príbehu Fantastických zvierat. Vydanie filmu je plánované na 12. novembra 2021.


Fantastické zvieratá sledujú dobrodružstvá Mloka Scamandera (Eddie Redmayne), spolu s mimoriadnou radou magických tvorov, ktorých sa rozhodol chrániť. Tieto filmy sú prequelom série kníh Harryho Pottera. Prvý diel niesol názov Fantastické zvery a ich výskyt – zasadené do prostredia rokov 1920 v New Yorku a Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny v prostredí Európy. Vo filmoch hrajú známe mená ako Johnny Depp, Katherine Waterston, Jude Law, Ezra Miller alebo Dan Fogler. David Yates (Harry Potter a Dary smrti I., II., Tyran, Mladí návštevníci), ktorý v prvých dvoch snímkoch pôsobil ako režisér, sa vráti i pre tretí diel.

Zdroj: nytimes.com

Teraz sa má začať produkcia ďalšej kapitoly príbehu o Fantastických zvieratách. Správa o tom prišla od reportéra filmu Variety, Justina Krolla, ktorý uverejnil príspevok na svojom osobnom Twitterovom účte. Podľa jeho zdrojov dal Warner Bros. projektu zelenú. Autorka kníh série Harry Pottera, JK Rowling bude spolu s Stevom Klovesom (Amazing Spider-Man, Skvelí chlapi, Harry Potter a Princ dvojitej krvi) spoluautorkou scenára pre Fantastické zvery 3. Navyše sa uvádza, že v treťom filme bude mať významnejšiu úlohu Jessica Williams, ktorá hrá profesorku Eulalie „Lally“ Hicksovú. Film mal byť pôvodne natočený v júli 2019, ale producenti sa to rozhodli odložiť.

Zdroj: twitter.com/krolljvar

Hoci sa zrušila alebo pozastavila produkcia filmov a seriálov kvôli koronavírusu, Warner Bros naďalej pokračuje s natáčaním tak, ako sa plánovalo. Zdá sa, že veci sa neustále menia s každým dňom, ktorý plynie, keď sa vírus ďalej šíri. Možno by to spôsobilo príliš veľkú finančnú a logistickú záťaž pre zastavenie výroby.

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

Obrázok z filmu Godzilla vs Kong predpovedá bitku storočia

Nový obrázok z filmu Godzilla vs Kong ponúka náhľad na finálnu bitku medzi dvoma najmocnejšími …

Tip na film: SCOOB! (2020) – Recenzia

Scooby-Doo a Záhady s.r.o zažívajú nové dobrodružstvo. SCOOB! je milý a zábavný film, ktorý obsahuje …