Domov / Streamovacie služby / HBO / Fotografie z natáčania 8. série Game of Thrones
Game of Thrones

Fotografie z natáčania 8. série Game of Thrones

Siedma séria Game of Thrones už je nejakú dobu za nami a my sme sa dokázali zmieriť s tým, čo sme vo finále videli. Postupne sa tak začíname zameriavať na pripravovanú ôsmu sériu. Ako už teraz vieme, ôsma séria bude pozostávať len zo šiestich epizód a s istotou môžeme očakávať viac akcie a bojov. Hovorí sa, že táto séria sa s najväčšími a najdrahšími bojovými scénami zapíše do histórie.

Ďalšou vecou, ktorú môžeme takmer s určitosťou potvrdiť je dátum premiéry. Game of Thrones sa k nám vráti po veľmi dlhej dobe – koncom roka 2018. Preto máme dostatok času sledovať všetky informácie, ktoré sa dostanú zo štúdia von.

Najnovšie tu máme fotografie z fóra fanúšikov GoT. Tie zobrazujú rozširovanie priestorov hradu Winterfell, ktorý sa nachádza v meste Moneyglass. Hradu pribudli hradby, ktoré boli zväčša dotvárané graficky. Hrad obháňa vodná priekopa a pribudlo aj množstvo snehu. Na okolitých poliach si môžeme všimnúť aj katapult, čo svedčí o tom, že Winterfell bude čeliť obliehaniu.

Winterfell
Zdroj: watchersonthewall.com

V Belfaste sa pre zmenu buduje nový King’s Landing, čo si takisto všimli skalní fanúšikovia. Už teraz ide o najväčší natáčací priestor, ktorý bol pre seriál vybudovaný. Detaily zobrazujú rekonštrukciu mesta. Doteraz filmári využívali skutočné ulice v Chorvátsku a fakt, že si tentokrát vybudovali vlastné, značí len to, že ich budú chcieť zničiť.

Zdroj: watchersonthewall.com

Diskutuje sa o tom, že mesto bude zasiahnuté obrovskými bojmi a sú informácie o dračom plameni. Znamená to teda len dve možnosti. Buď mesto na úhoľ spáli Daenerys s Drogonom a Rhaegelom alebo ho zničí Vladimír Furdík – Night King s Viserionom.

Nechajme sa teda prekvapiť, čo nám prinesú ďalšie informácie.

Night King a Viserion
Night King a Viserion

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Jason Momoa – 6 zaujímavostí z jeho života

Rodený Havajčan Jason Momoa sa stal známym predovšetkým vďaka účinkovaniu v seriáli Game of Thrones. …

Tip na seriál: Foodie Love, keď láska k jedlu spája

V čase karantény sa nám ponúka množstvo seriálov a filmov, ktoré si môžeme pozrieť. Problém nastane v momente, …