nedeľa , máj 27 2018
Domov / Novinky / Fotografie z natáčania 8. série Game of Thrones
Game of Thrones

Fotografie z natáčania 8. série Game of Thrones

Siedma séria Game of Thrones už je nejakú dobu za nami a my sme sa dokázali zmieriť s tým, čo sme vo finále videli. Postupne sa tak začíname zameriavať na pripravovanú ôsmu sériu. Ako už teraz vieme, ôsma séria bude pozostávať len zo šiestich epizód a s istotou môžeme očakávať viac akcie a bojov. Hovorí sa, že táto séria sa s najväčšími a najdrahšími bojovými scénami zapíše do histórie.

Ďalšou vecou, ktorú môžeme takmer s určitosťou potvrdiť je dátum premiéry. Game of Thrones sa k nám vráti po veľmi dlhej dobe – koncom roka 2018. Preto máme dostatok času sledovať všetky informácie, ktoré sa dostanú zo štúdia von.

Najnovšie tu máme fotografie z fóra fanúšikov GoT. Tie zobrazujú rozširovanie priestorov hradu Winterfell, ktorý sa nachádza v meste Moneyglass. Hradu pribudli hradby, ktoré boli zväčša dotvárané graficky. Hrad obháňa vodná priekopa a pribudlo aj množstvo snehu. Na okolitých poliach si môžeme všimnúť aj katapult, čo svedčí o tom, že Winterfell bude čeliť obliehaniu.

Winterfell
Zdroj: watchersonthewall.com

V Belfaste sa pre zmenu buduje nový King’s Landing, čo si takisto všimli skalní fanúšikovia. Už teraz ide o najväčší natáčací priestor, ktorý bol pre seriál vybudovaný. Detaily zobrazujú rekonštrukciu mesta. Doteraz filmári využívali skutočné ulice v Chorvátsku a fakt, že si tentokrát vybudovali vlastné, značí len to, že ich budú chcieť zničiť.

Zdroj: watchersonthewall.com

Diskutuje sa o tom, že mesto bude zasiahnuté obrovskými bojmi a sú informácie o dračom plameni. Znamená to teda len dve možnosti. Buď mesto na úhoľ spáli Daenerys s Drogonom a Rhaegelom alebo ho zničí Vladimír Furdík – Night King s Viserionom.

Nechajme sa teda prekvapiť, čo nám prinesú ďalšie informácie.

Night King a Viserion
Night King a Viserion

O Ivan Jandura

Neprehliadni

Rebecca Van Cleave sa vracia do Game of Thrones

Rebecca Van Cleave je dablérkou herečky Leny Headey, ktorá predstavuje jednu z hlavných postáv seriálu Game …

Fahrenheit 451

Trailer k pripravovanému sci-fi Fahrenheit 451 z dielne HBO

V januári sa objavil prvý teaser k pripravovanej sci-fi dráme Fahrenheit 451 z produkcie HBO …