Domov / Novinky / Ghost in the Shell: SAC_2045 (Trailer)

Ghost in the Shell: SAC_2045 (Trailer)

Netflix vydal posledný trailer pre svoju novú anime sériu Ghost in the Shell: SAC_2045 režírovanú Kenji Kamiyamanom a Shinji Aramaki, ktorý zároveň odhaľuje aj dátum vydania – 23. apríla.

Zdroj: fowtcg.com

Séria sa koná v roku 2045 po vydaní „Stand Alone Complex“ a po udalosti s názvom Synchronized Global Default, ktorá vyvolala hospodársku katastrofu vo svete. Technológia AI sa tiež stala tak vyspelou, že vyvolala vojnu s názvom „Udržateľná vojna“. Výsledkom je, že sa objavil nový nebezpečný druh človeka, ako je vysvetlené vo videu.

Ghost in the Shell: SAC_2045 sleduje celotelového cyborga majora Motoko Kusanagi a jej druhého veliteľa Batou, bývalých členov oddielu 9 verejnej bezpečnosti. Tí boli znovu zložení po udalosti označovanej ako synchronizované globálne zlyhanie, ktorá spôsobila „udržateľnú vojnu“. Opäť sa pripravia čeliť cyber kriminalite v post-ľudskom svete. Nová séria sa môže pochváliť s novým a výrazným animačným štýlom a bude pozostávať z dvoch sérií s dvanástimi epizódami.

Dlhoročným fanúšikom možno bude prekážať animácia, ktorá pripomína viac „cartoon“ štýl, ale koncept vyzerá zaujímavo.

Fantasy Island

O Marcela Kuciaková

Som študentkou masmediálnej komunikácie. Mám rada filmy a aj seriály (tie niekdy viacej) a žánrovo horory, fantasy, komédie a anime. Ale nebránim sa aj iným žánrom.

Neprehliadni

Všetko čo vieme o pokračovaní filmu The Kissing Booth 2

Už je to rok, od kedy vydal Netflix video, v ktorom potvrdili sequel k filmu …

The Willoughbys (2020) – nový trailer

Na streamovaciu platformu Netflix sa 22.apríla tohto roku chystá nový rodinný animák s rodinkou The …