nedeľa , máj 27 2018
Domov / Novinky / HBO GO je odteraz možné predplatiť priamo a za výbornú cenu
HBO GO

HBO GO je odteraz možné predplatiť priamo a za výbornú cenu

HBO prichádza na slovenský trh s vynikajúcou novinkou. Odteraz pre využívanie služby HBO GO nie je potrebné predplatné káblovej televízie HBO. Ktokoľvek sa môže zaregistrovať a prihlásiť na odber.

Mesačný poplatok za túto službu je príjemných 6,99 € na mesiac, avšak ak sa zaregistrujete teraz, budete si môcť túto službu vyskúšať na mesiac zadarmo a rozhodnúť sa, či si službu ponecháte alebo odber zrušíte. Dôležité je však dodať, že pri registrácii je nutné zadať údaje o platobnej karte aj pokiaľ ide len o registráciu do skúšobného obdobia. Predplatné sa automaticky spustí, ak ho počas skúšobného obdobia nezrušíte.

HBO GO prináša prístup k obsahu z produkcie HBO ako napríklad Game of Thrones, Westworld, Silicon Valley, Big Little Lies, True Detective a mnoho iných.

Výhodou je, že službu je možné nainštalovať v podstate na všetky zariadenia a systémy. HBO GO je prístupné cez zariadenia iOS aj Android a teda môžete si filmy a seriály vychutnávať aj na Apple TV, PlayStation 4 alebo Chromecaste.

HBO GO ponúka širokú kompatibilitu
HBO GO ponúka širokú kompatibilitu

Do jedného predplatného je možné pridať až päť zariadení a sledovať vybraný obsah je možné na dvoch zariadeniach súčasne. HBO GO sa tak stáva fantastickou alternatívou Netflixu, ktorý síce ponúka viac balíkov, ale podobný (5 zariadení, 2 prístupy súčasne) stojí 10,99 €. Dostávame sa teda na nižšiu cenu v slovenskom a českom jazyku.

O Ivan Jandura

Neprehliadni

Rebecca Van Cleave sa vracia do Game of Thrones

Rebecca Van Cleave je dablérkou herečky Leny Headey, ktorá predstavuje jednu z hlavných postáv seriálu Game …

Zaklínač

Ktoré postavy sa objavia v seriáli Zaklínač?

Scenáristka Lauren Schmidt Hissrich sa pravidelne delí so svojimi fanúšikmi o detaily okolo príprav k …