Domov / Streamovacie služby / HBO / HBO GO je odteraz možné predplatiť priamo a za výbornú cenu
HBO GO

HBO GO je odteraz možné predplatiť priamo a za výbornú cenu

HBO prichádza na slovenský trh s vynikajúcou novinkou. Odteraz pre využívanie služby HBO GO nie je potrebné predplatné káblovej televízie HBO. Ktokoľvek sa môže zaregistrovať a prihlásiť na odber.

Mesačný poplatok za túto službu je príjemných 6,99 € na mesiac, avšak ak sa zaregistrujete teraz, budete si môcť túto službu vyskúšať na mesiac zadarmo a rozhodnúť sa, či si službu ponecháte alebo odber zrušíte. Dôležité je však dodať, že pri registrácii je nutné zadať údaje o platobnej karte aj pokiaľ ide len o registráciu do skúšobného obdobia. Predplatné sa automaticky spustí, ak ho počas skúšobného obdobia nezrušíte.

HBO GO prináša prístup k obsahu z produkcie HBO ako napríklad Game of Thrones, Westworld, Silicon Valley, Big Little Lies, True Detective a mnoho iných.

Výhodou je, že službu je možné nainštalovať v podstate na všetky zariadenia a systémy. HBO GO je prístupné cez zariadenia iOS aj Android a teda môžete si filmy a seriály vychutnávať aj na Apple TV, PlayStation 4 alebo Chromecaste.

HBO GO ponúka širokú kompatibilitu
HBO GO ponúka širokú kompatibilitu

Do jedného predplatného je možné pridať až päť zariadení a sledovať vybraný obsah je možné na dvoch zariadeniach súčasne. HBO GO sa tak stáva fantastickou alternatívou Netflixu, ktorý síce ponúka viac balíkov, ale podobný (5 zariadení, 2 prístupy súčasne) stojí 10,99 €. Dostávame sa teda na nižšiu cenu v slovenskom a českom jazyku.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Jason Momoa – 6 zaujímavostí z jeho života

Rodený Havajčan Jason Momoa sa stal známym predovšetkým vďaka účinkovaniu v seriáli Game of Thrones. …

Tip na seriál: Foodie Love, keď láska k jedlu spája

V čase karantény sa nám ponúka množstvo seriálov a filmov, ktoré si môžeme pozrieť. Problém nastane v momente, …