Domov / Streamovacie služby / Netflix / Ďalšie herecké obsadenia pre seriál Zaklínač sú známe!
Zaklínač

Ďalšie herecké obsadenia pre seriál Zaklínač sú známe!

Streamovací gigant Netflix, ktorý pripravuje seriál Zaklínač, zverejnil ďalšie informácie týkajúce sa očakávanej novinky. Už vieme, že vydanie je naplánované na rok 2020 a séria bude pozostávať z ôsmich epizód.

Takisto sme nedávno zverejnili informácie o tom, že Henry Cavill bude Geraltom z Rivie. Poďme však na ďalšie herecké obsadenia. Podľa najnovších informácií sa ku Cavillovi pripojí 17-ročná Freya Allan, ktorá si zahrá Ciri – princeznú z Cintry.

Do role Ciri bola obsadená 17-ročná Freya Allan

Herecké obsadenie už má aj pôvabná čarodejnica Yennefer. Tú si strihne 21-ročná Anya Chalotra. Poznáme aj ďalšie mená. Kráľovnú Calanthe si zahrá Jodhi May, druida Myšilova stvárni Adam Levy a severského bojovníka Eista zo Skellige Björn Hlynur Haraldsson.

Yennefer
Pôvabnú čarodejnicu Yennefer stvárni Any Chalotra

Môžeme sa tešiť aj na postavy ako Sabrina Glevissig (Therica Wilson-Read), Tissaiu de Vries (MyAnna Buring). Do role Fringily Vigo, ktorá je v knižnej verzii beloškou, Netflix obsadil afroamerickú herečku Mimi Ndiweni.

V minulosti nám showrunnerka L. Schmidt Hissrich potvrdila aj ďalšie postavy. Musíme si ešte počkať na obsadenie Marigolda, Triss, Regisa, Cahira, Lea Bonharta, Emhyra či Baróna tri kavky Villentretenmertha.

Zaklínač

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Čo prinesie Netflix v júni?

Populárna služba Netflix už budúci mesiac prinesie staršie filmy či seriály, ale môžeme sa tešiť …

Cursed: Keď sa stretne Hra o tróny s Hrami o život

Ak patríme medzi nadšencov dobrého fantazy, nový seriál z dielne Netflix – Cursed – vás určite nadchne. …