Domov / Novinky / Inheritance (2020) – nový trailer

Inheritance (2020) – nový trailer

Vyšiel nový trailer na americký thriller s názvom Inheritance od Vaughna Steina (Terminal, Yussef Is Complicated) a scenáristu Matthewa Kennedyho (Deň otcov, Strihač, Izba k prenájmu). V hlavnej úlohe sa predstaví známa a talentovaná herečka Lily Collins (S láskou, Rosie, Snehulienka, Mortal Instruments: Mesto z kostí). Film by sa mal dostať do kín 22. mája tohto roku, ale to sa uvidí podľa situácie s koronavírusom.

Zdroj: themoviemylife.com

Dej

Patriarcha bohatej a mocnej politickej rodiny zomiera. Zostáva po ňom jeho manželka a dcéra Lauren (Lili Collins). Tej jej otec zanechal tajomnú obálku s pokynmi do kabíny, kde nájde uväzneného muža. Lauren sa rozhodne otvoriť dvere tajomstvu, ktoré hrozí, že sa rozpadne a zničí životy jej rodiny a všetkých okolo nich.

Ďalej budú vo filme účinkovať Simon Pegg ako Morgan, Connie Nielsen ako Catherine, Chace Crawford ako William, Patrick Warburton ako Archer Monroe, Marque Richardson ako Scott, Michael Beach ako Harold Thewlis, Joe Herrera ako detektív Emilio Sanchez, Katie Callaway ako reportérka Katie a Lucas Alexander Ayoub ako Eddie Parker.

V novembri 2018 bolo oznámené, že sa do hereckého obsadenia pripoja Simon Pegg a Kate Mara. Natáčanie sa začalo vo februári roku 2019. Tento trailer bol neočakávaným prekvapením, pretože sa vynoril odnikiaľ. Z ukážky to vyzerá ako dobrá zápletka príbehu o desivom tajomstve zosnulého otca. Simon Pegg sa predstaví v preňho nezvyčajne temnej úlohe. Film Inheritance nám odhalí rodinných kostlivcov v skrini. Herečku Lily Collins mám veľmi rada, takže dúfam, že urobí česť svojmu menu a bude to skvelý film! 

Fantasy Island

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

Herec Mark Blum zomrel na následky ochorenia COVID-19

Je to len pár hodín od kedy svetlo sveta uzreli smutné správy o smrti herca …

We Summon the Darkness (2020) – trailer

Objavil sa trailer k hororovo-thrillerovej novinke We Summon the Darkness. Réžiu mal na starosti Marc Meyers …