Domov / Novinky / Kopačky od Disney ho už netrápia. James Gunn píše scenár Suicide Squad 2
Suicide Squad 2

Kopačky od Disney ho už netrápia. James Gunn píše scenár Suicide Squad 2

Po nepeknom odhalení Gunnových starších tweetov, v ktorých žartoval o pedofílii či znásilňovaní, ho štúdio Walt Disney vyhodilo. James Gunn sa pred tým, než zmazal svoj účet na Twitteri, vyjadril, že ľudia ho vždy považovali za provokatéra a často si zvykol robiť žarty z tém, ktoré sú tabu. Jeho osobnosť, práca aj humor sa však podľa jeho slov rokmi posunuli na vyššiu úroveň.

To je možno pravda, ale štúdiu Disney to stačilo na to, aby s ním pretrhlo spoluprácu. To, či sa budú, alebo nebudú Strážcov galaxie 3 režírovať podľa jeho scenára, ešte nie je isté. Žiadnu náhradu zaňho doposiaľ neohlásili. Režiséra a scenáristu však pod svoje ochranné krídla vzalo konkurenčné DC.

Podľa nových zistení to vyzerá tak, že James Gunn sa ujme scenáru pre Suicide Squad 2 a dokonca nie je vylúčené, že film aj zrežíruje. To je vzhľadom na úspech Strážcov galaxie pre fanúšikov celkom dobrá správa. Je teda možné, že pokračovanie Jednotky samovrahov bude lepšie než prvotný Ayerov počin.

Fantasy Island

O Mária Šmilňáková

Neprehliadni

Strážcovia Galaxie 3 – čo prinesie budúcnosť?

Marvel Studios ešte stále hľadá vhodného kandidáta na režisérske kreslo do filmu Strážcovia Galaxie 3, …

Strážcovia Galaxie

Štúdio Marvel odložilo prípravu Strážcov Galaxie 3 na neurčito!

Spoločnosť Marvel Studios oficiálne odložila prípravy na druhé pokračovanie filmu Strážcovia Galaxie na neurčito. Isté …