Domov / Novinky / James Gunn pracuje na horore, ktorého sa dočkáme už v novembri. Bude to Bloodborne?
Bloodborne

James Gunn pracuje na horore, ktorého sa dočkáme už v novembri. Bude to Bloodborne?

Počas Comic Conu v San Franciscu sme vám priniesli článok o tom, že James Gunn začal spoluprácu so štúdiom Sony. Gunn usilovne pracuje na príprave hororovej snímky, ktorú by sme mali vidieť v kinách už v novembri.

Vzhľadom na udalosti medzi Gunnom a štúdiom The Walt Disney, ktoré sa prevalili za posledné obdobie, Sony počas Comic Conu odložilo svoju prezentáciu.

Film by už mal byť dokončený, no ďalšie informácie sú aj naďalej tajomstvom. V kalendári štúdia Sony Pictures teda figuruje nepomenovaný film s rukopisom Jamesa Gunna, ktorý sa dostane do kín 30. novembra. Doteraz sme nemali možnosť vidieť oficiálny trailer, či dokonca plagát k filmu.

Hoci je nejasné, o čom táto pripravovaná snímka vôbec bude, predpokladá sa, že by malo ísť o horor na motívy hry Bloodborne. Bloodborne je akčná RPG hra od FromSoftware a Sony Computer Entertainment, ktorá vyšla v roku 2015 a nesie ťaživé prvky hororu. Vyznačuje sa náročnou hratelnosťou ako aj jej predchodcovia Demon´s Souls a Dark Souls. Dej hry Bloodborne sa odohráva vo svete, ktorý je zdevastovaný nákazou a hlavný hrdina sa snaží nájsť spôsob ako túto nákazu ukončiť. Musí sa však prebojovať množstvom desivých príšer.

Hra Bloodborne si vyslúžila prestížne ocenenie Hra roku 2015

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

James Gunn potvrdzuje! Kto umrie v Strážcoch galaxie 3?

Tretie pokračovanie Strážcov galaxie je jedným z plánovaných filmov pripravovanej 4. fáze MCU. Tento film, …

Uvidíme ešte niekedy Yondu v Strážcoch Galaxie?

Herec Michael Rooker má pre fanúšikov jasnú odpoveď – nie! Prezradil veľmi významný dôvod, prečo …