Domov / Novinky / Jared Leto zakladá svoj vlastný karanténny filmový klub
Zdroj: pagesix.com

Jared Leto zakladá svoj vlastný karanténny filmový klub

Jared Leto zakladá svoj vlastný filmový klub a bude naživo na twitteri prehrávať Voľný deň Ferrisa Buellera. Toto prichádza potom, ako sa priznal, že nevedel o  koronavíruse.

Zdroj: twitter.com

S nárastom počtu prípadov koronavírusu v Spojených štátoch, Jared Leto ponúka fanúšikom zdroj zábavy tým, že sa pokúša založiť filmový klub karantény. Celebrity adresovali  pandémiu vlastným spôsobom.

Jared Leto prispieva k tejto veci jedinečným spôsobom. Na svojej sociálnej sieti zverejnil, že založí svoj vlastný „Jared Leto Cinema Club“. Oznámil, že prvým filmom klubu, je Deň voľna Ferrisa Buellera. Fanúšikom prezradil, že sa bude pozerať na film v nedeľu 22. marca o 13:00 / PST a celý zážitok z toho bude postovať naživo na twitteri. Fanúšikovia sú vítaní, ak sa chcú pripojiť k jeho kinematografickému klubu a môžu film vysielať na Netflixe alebo si ho prenajať na stránkach YouTube, Amazon alebo iTunes.

Zdroj: cnn.com

Začiatok Letovho filmového klubu prichádza krátko potom, čo sa Leto priznal, že o prepuknutí koronavírusu sa dozvedel až minulý utorok (17.3). Vysvetlil fanúšikom, že bol ponechaný v nevedomosti počas dvanástich dní tichého meditovania v púšti bez akejkoľvek technológie alebo formy komunikácie. Po opustení zariadenia dostal záplavu textov od priateľov a rodiny, ktorá ho informovala o dopadu prepuknutia koronavírusu. Zakončil to postom s pozitívnymi vibráciami a požiadal fanúšikov, aby zostali vo vnútri a v bezpečí.

Fantasy Island

O Marcela Kuciaková

Som študentkou masmediálnej komunikácie. Mám rada filmy a aj seriály (tie niekdy viacej) a žánrovo horory, fantasy, komédie a anime. Ale nebránim sa aj iným žánrom.

Neprehliadni

Všetko čo vieme o pokračovaní filmu The Kissing Booth 2

Už je to rok, od kedy vydal Netflix video, v ktorom potvrdili sequel k filmu …

The Willoughbys (2020) – nový trailer

Na streamovaciu platformu Netflix sa 22.apríla tohto roku chystá nový rodinný animák s rodinkou The …