Domov / Novinky / Jumanji 3 dostáva termín premiéry
Jumanji

Jumanji 3 dostáva termín premiéry

Jumanji 3 bude pokračovaním minuloročného dobrodružstva s názvom Jumanji: Vitajte v džungli. Ďalší diel ohlásilo štúdio Sony Pictures a dátum premiéry stanovilo na Vianoce roku 2019.

Jumanji v hlavnej úlohe s Dwaynom Johnsonom sa stalo milým prekvapením minulého roka a príjemne pobavilo všetkých divákov. Tento film teda môžeme považovať za vydarené pokračovanie k pôvodnému filmu Jumanji z roku 1995.

Vzhľadom na to, že film zožal veľký úspech a zarobil celosvetovo 950 miliónov dolárov, čo je trojnásobok zárobku pôvodného filmu Jumanji, bolo len otázkou času kedy šialená komédia s Jackom Blackom, Dwaynom Johnsonom Kevinom Hartom a Karen Gillan dostane pokračovanie.

Jumanji 3 bol oznámený predsedom Sony Pictures, Tomom Rothmanom na CinemaCone 2018. Zatiaľ však nepoznáme presný dátum premiéry, ale s určitosťou môžeme povedať, že sa tak stane na Vianoce roku 2019. Ak Sony zopakuje svoju minuloročnú taktiku, tak by sme sa pokračovania dočkali iba 5 dní po premiére Star Wars: Epizóda IX.

Môžeme sa tešiť na návrat Dwayna Johnsona, Kevina Harta, Jacka Blacka a aj Karen Gillan. Predpokladá sa, že práve zotrvanie hercov v ďalšom dieli dokáže priniesť veľké množstvo divákov do kín. S určitosťou môžeme tvrdiť, že za mimoriadny úspech filmu môže aj herecká zostava.

Presný dátum premiéry by mohol byť oznámený v najbližšom období. O všetkom vás budeme informovať.

Fantasy Island

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Kinopremiéry na tento týždeň

Aj posledný februárový týždeň prináša 4 nové premiéry. Volanie divočiny Film Volanie divočiny je adaptáciou …

Jumanji 3

Režisér filmu Jumanji prezradil detaily z pripravovaného pokračovania

Režisér filmu Jumanji: Vitajte v džungli, Jake Kasdan sa objavil na večierku ABC organizovaného pre …