nedeľa , október 20 2019
Domov / Novinky / Jumanji trhá rekordy. Na Slovensku ho videlo už viac než 100 000 divákov!
Jumanji

Jumanji trhá rekordy. Na Slovensku ho videlo už viac než 100 000 divákov!

Dobrodružná komédia prekonala na celom svete tržby Wonder Woman aj nového Spider-Mana.

Pokračovanie kultového Jumanji je celosvetovým diváckym hitom. Akčné dobrodužstvo  Jumanji: Vitajte v džungli trhá rekordy zárobkov aj diváckej návštevnosti. Na celom svete zarobilo už viac než 855 miliónov dolárov, čím prekonalo aj filmy ako Spider-Man: Návrat domov či Wonder Woman. Film v hlavnej úlohe s Dwayneom “The Rockom” Johnsonom milujú aj diváci u nás. Za sedem týždňov sa mu na Slovensku podarilo prekonať magickú hranicu 100 000 divákov.

Jumanji: Vitajte v džungli je o štyroch študentoch, ktorí objavia starú hraciu konzolu, ktorá ich vtiahne do fantastického sveta Jumanji. V ňom sa z nich stanú avatary, ktorých si na začiatku hry vybrali – z nevýrazného Spencera je mocný dobrodruh, svalovec Fridge sa zmení na drobného génia, z blondínky Bethany je zavalitý profesor a nemotorná Martha sa premení na odvážnu bojovníčku. Jumanji však nestačí len hrať, Jumanji sa hrá s vami. Aby hrdinovia v hre nezostali uväznení naveky, musia zmeniť svoj pohľad na svet, no najmä samých seba…

Obrovský úspech filmu, ktorý obstál v silnej konkurencii posledných Star Wars, plánuje využiť aj jeho producent, spoločnosť Sony Pictures. Jej prezident, Tom Rothman, sa už nechal počuť, že pokračovanie príde do kín na Vianoce v roku 2019. Je otázne, kto sa v ňom objaví, no všetky hlavné hviezdy filmu – Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart a Karen Gillan – sú pokračovaniu otvorené.

Jumanji: Vitajte v džungli si môžete v kinách pozrieť práve teraz. Na vaše plátna ho prináša spoločnosť Itafilm.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Jumanji

Jumanji 3 dostáva termín premiéry

Jumanji 3 bude pokračovaním minuloročného dobrodružstva s názvom Jumanji: Vitajte v džungli. Ďalší diel ohlásilo …

Besnenie

Obrovské monštrá demolujú mestá! Film Rampage konečne v našich kinách!

Už dávnejšie sme si priniesli pár článkov o filme Rampage – Besnenie v hlavnej úlohe …