Domov / Novinky / Keď sa sila stane nekontrolovateľnou. Upútavka k filmu Dark Phoenix je tu

Keď sa sila stane nekontrolovateľnou. Upútavka k filmu Dark Phoenix je tu

Štúdio 20th Century Fox zverejnilo trailer k pripravovanému filmu Dark Phoenix, ktorý je ďalším zo série X-men. Ide o štvrtý film z éry First Class. Dark Phoenix by sa mal inšpirovať  rovnomennou komiksovou sériou od Marvelu, v ktorej je Jean napadnutá neznámou vesmírnou entitou.

Práve Jean Grey (Sophie Turner) je jednou z najsilnejších zbraní X-Menov. Po zrážke s podivnou kozmickou silou počas jednej z misií je takmer zabitá. Po čase však zisťuje, že tajomná energia z vesmíru ju urobila silnejšou a nezastaviteľnou. Boje pretrvávajúce v jej vnútri však vyústia do vonkajších a jej schopnosti sa stanú nekontrolovateľnými.

Postupne začne ubližovať ľuďom, ktorých miluje a odhaľovať pozadie X-Menov. Tí sú teda nútení nielen k záchrane Jean, ale aj celej našej galaxie. Réžie aj scenáru sa ujal Steven Kinberg. Okrem Sophie Turner si vo filme zahrajú James McAvoy, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Tye Sheridan, Nicholas Hoult, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Evan Peters, Olivia Munn a ďalší. Film príde do kín 14. februára 2019.

Dark Phoenix
Zdroj: foxmovies.com
Fantasy Island

O Mária Šmilňáková

Neprehliadni

Dark Phoenix bude do kín trochu meškať

Vyzerá to tak, že na ďalší film zo série X-men budeme nútení zopár mesiacov počkať. …

IT 2

Budeme v horore IT 2 svedkami kultovej scény z knihy?

Horor IT, ktorý prišiel do našich kín v roku 2017, stihol zarobiť 700 miliónov dolárov, …