Warning: Illegal string offset 'custom_css_post_id' in /data/www/22514/logout_sk/www/wp-includes/theme.php on line 952
nedeľa , január 19 2020
Domov / Novinky / Kedy uvidíme prvý trailer k Black Widow?
Black Widow

Kedy uvidíme prvý trailer k Black Widow?

Prípravy na sólo film Black Widow sú v začiatočnom štádiu a nastáva otázka, kedy sa dočkáme úvodného traileru. Štúdio Marvel už dávnejšie ohlásilo plány na natočenie filmu o Natashi Romanoff (Scarlett Johansson). Tieto plány nabrali reálne kontúry koncom minulého roku, keď sa začali objavovať informácie o hereckom obsadení.

Black Widow by sa mal stať prvou snímkou v rámci MCU, ktorú bude režírovať žena – Cate Shortland. Ako sme už spomenuli v tomto článku, režisérku mala doporučiť samotná Johansson. Natáčanie by malo prebiehať pravdepodobne do konca novembra. Kedy teda uvidíme prvý trailer?

Štúdio predbežne stanovilo premiéru sólovky o čiernej vdove na 1. máj 2020. Tento dátum bude ešte upresnený na nadchádzajúcom Comic-Cone 2019, ktorý sa každoročne koná v San Diegu. Okrem tohto dátumu by sme sa mohli dozvedieť aj ďalšie zaujímavé novinky ohľadom 4. fázy MCU.

Keď sa pozrieme na doterajšie praktiky Marvelu, tak je vysoko pravdepodobné, že trailer uvidíme koncom novembra, prípadne začiatkom decembra. Pretože všetky predchádzajúce filmy ako Captain America: Civil War, Guardians of the Galaxy Vol.2, Avengers: Infinity War či Avengers: Endgame, prišli do kín v májových termínoch a ich úvodné trailery nám boli predstavené práve na prelome novembra a decembra.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Venom

Venom (RECENZIA)

Kritikou ho nešetril takmer nikto, no Venom to na plátnach poriadne odpálil. Čím tento antihrdina …

Venom

Dosť bolo superhrdinov! Do kín prichádza VENOM

Nastal čas na najočakávanejší film jesene. Venom s Tomom Hardym je konečne od dnes v kinách a …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *