Domov / Kinopremiéry / Kinotip: Príšerákovci
Príšerákovci

Kinotip: Príšerákovci

Wishbonovci z animovaného filmu „Príšerákovci“ nie sú práve šťastná rodinka. Mama Emma má kníhkupectvo, ktoré je pred krachom, otec Frank je prepracovaný a každý deň trpí pod tyranským šéfom. Dcéra Fay je nešťastná, hanblivá tínedžerka a syn Max je síce matematický génius, ale v škole ho ostatní šikanujú.

Lenže tie skutočné problémy na Wishbonovcov ešte len čakajú. Mamu Emmu si totiž vyhliadol samotný gróf Dracula za svoju budúcu partnerku. A tak pošle zlú čarodejnicu Babu Yagu, aby Emmu premenila na upírku. Yaga ale nedopatrením zmení na príšery aj zbytok rodiny. Frank sa stáva Frankensteinovým monštrom, Fay sa zmení na múmiu a malý Max na mocného vlkolaka.

Rodina príšer sa vydáva po stopách čarodejnice s jediným cieľom: prinútiť ju, aby odčarovala prekliatie a všetkým vrátila ľudskú podobu. Cesta za rodinným šťastím je však plná úskalí a ostrých špicatých zubov.

Rodinnú animovanú komédiu režíroval Hoger Tappe, ktorý si malých aj veľkých divákov získal filmami Hurá do Afriky!Hrdinovia z ríše Gaja.

Príšerákovci

Príšerákovci

Príšerákovci

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Tomb Raider

Každá legenda má svoj začiatok. Do kín prichádza pôvabná Alicia Vikander ako Lara Croft!

Jeden z najočakávanejších filmov za mesiac marec konečne prichádza! Tomb Raider s pôvabnou Larou Croft, …