pondelok , január 21 2019
Domov / Novinky / Koniec Teórie veľkého tresku?

Koniec Teórie veľkého tresku?

Nič netrvá večne. To platí pri všetkom, tak isto aj pri jednom z najlepších seriálov súčastnosti – The Big Bang Theory. Hoci už beží 11. séria,  kvalita humoru a deja si stále drží svoju úroveň. Čo si však určite všimol nejeden pozorný a verný fanúšik, dej sa postupne blíži do svojho finále. Vieme, že Sheldon spolu s Amy plánujú svadbu, svoje áno si už stihli povedať Leonard s Penny a nemôžeme zabúdať ani na Raja.

Samotný predstaviteľ Raja – Kunal Nayyar sa k tejto skutočnosti vyjadril nasledovne:

“Nemôžem povedať, že sa seriál skončí 12. sériou, ale všetkým je jasné, že táto úžasná televízna šou sa blíži k svojmu záveru. A radšej nech sa skončí teraz, ako inokedy.
Neviem, či bude 12. séria poslednou – tieto rozhodnutia naozaj nie sú na mne – avšak viem, že nás čaká oveľa menej epizód, než ich bolo doteraz. Myslím si, že každý jeden z nás hercov začína pociťovať určitú nostalgiu za všetkým, čo sme dosiaľ zažili.”

Zakončenie tohoto veľkolepého seriálu teda môže prísť už v 12. sérii, avšak nič nie je potvrdené oficiálne, takže možno sa niekoľko ďalších sérií predsa len dočkáme.

O Peťa Stupková