Warning: Illegal string offset 'custom_css_post_id' in /data/www/22514/logout_sk/www/wp-includes/theme.php on line 952
streda , január 22 2020
Domov / Novinky / Krokodíl Dundee – Danny McBride si zahrá v pokračovaní legendárnej komédie
Krokodíl Dundee

Krokodíl Dundee – Danny McBride si zahrá v pokračovaní legendárnej komédie

Bez varovania ako blesk z jasného neba sa objavuje ďalšie pokračovanie série Krokodíl Dundee. Ako uvádza krátky „teaser“, Danny McBride si zahrá syna Krokodíla Dundeeho. Film by mal mať oficiálny názov Dundee: Syn legendy sa vracia domov. Na projekte pracuje produkčná spolučnosť Rimfire Films, ktorá stojí aj za prvými dvoma filmami o legende menom Dundee. Čo presne však vidíme v 40-sekundovej ukážke k pripravovanej novinke? Je to naozaj celovečerný film, ktorý vyjde v lete tak, ako sľubuje trailer?

V rozhovore pre People magazín, Danny McBride povedal, že má veľmi rád pôovodné filmy o Krokodílovi Dundee a je pripravený prevziať úlohu v pokračovaní tohoto filmu.

Pravdepodobne bude vo filme hrať po boku pôvodného Dundeeho – Paula Hogana, ktorý bude hrať jeho otca. Paul Hogan s pomocou niekoľkých priateľov, prináša túto obľúbenú postavu späť v tomto záhadnom projekte o ktorom sa takmer nič nevie.

Krokodíl Dundee je film, ktorý obstál v skúške času. Bol to rozhodujúci okamih v mojom živote a jeden z mojich najväčších úspechov. Počas posledných rokov som premýšľal o tom, ako by som priviedol Dundeeho späť k životu a bližšie k mladej generácii. Teraz som však nadšený, že pripravujeme tento projekt a môžete sa tešiť na väčšiu nádielku informácií už čoskoro.

Zatiaľ máme k dispozícii krátky trailer v hlavnej úlohe s Dannym McBridom, synom Krokodíla Dundeeho.

Pôvodný film Krokodíl Dundee vznikol v roku 1986 a bol napísaný a stvárnený Paulom Hoganom v podobe austrálskeho dobrodruha Micka Dundeeho, ktorý prichádza do New Yorku. Film zožal obrovský úspech a zarobil celosvetovo 328 miliónov dolárov. Následne získal ešte dve pokračovania. V roku 1988 to bol Krokodíl Dundee II a neskôr v roku 2001 Krokodíl Dundee v Los Angeles. Ten sa už ale dočkal kritiky, pretože kvalitatívne sa nemohol ani len rovnať prvému dielu. Podarí sa to prekonať chystanej novinke Dundee: Syn legendy sa vracia domov?

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.