Domov / Novinky / Love, Victor bude TV spin-off filmu Love, Simon

Love, Victor bude TV spin-off filmu Love, Simon

Stanica Hulu vydala prvú ukážku na pripravovaný spin-off Love, Victor. Nová séria slúži ako osamostatnenie filmu z roku 2018 – Love, Simon a bude sústredená na rôzne postavy. Trailer tiež prináša dátum premiéry, ktorý je 19. júna tohto roku.

Zdroj: pinknews.co.uk

Z traileru môžeme vidieť, ako Victor mieri do svojej miestnej kaviarne, aby sa uchádzal o prácu. Je trochu zasiahnutý, keď zistí, že Benji pracuje za pultom. Ukazuje sa, že Benji je asistentom manažéra a rozhodol sa s ním urobiť rozhovor priamo na mieste a ukazuje mu, ako robiť espresso. Veci sa odtiaľ vyvinú trochu romanticky, prinajmenšom na jednej strane a tiež trochu trápne. 

Zdroj: mediaplaynews.com

Love, Victor sa zameriava na nového študenta na Creekwood High School, rovnakej škole ako bola v Love, Simon. Victor je na ceste sebaobjavovania, čelí výzvam doma, prispôsobuje sa novému mestu a bojuje so svojou sexuálnou orientáciou. Love, Victor bol pôvodne vo vývoji ako séria pre Disney +. Začiatkom tohto roka sa však dostala na Hulu, keď si Disney myslela, že sa mu tam bude dariť lepšie. Love, Simon bol ocenený za svoje zastúpenie LGBTQ komunity.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Herecké osadenstvo tvoria Michael Cimino ako Victor, George Sear ako Benji, Ana Ortiz ako Victorova mama, James Martinez ako jeho otec, Isabella Ferreira ako jeho sestra Pilar, Mateo Fernandez ako jeho brat Adrian, Rachel a Naomi Hilson ako Mia. Isaac Aptaker a Elizabeth Berger sú výkonní producenti, ktorí tiež napísali Love, Simon a sú za hitom NBC, This Is Us.

 

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

The painter and the thief trailer

Dokumentárny film, ktorý ospevuje nejeden kritik, je z dielne Benjamina Rea. Presne tak by sa …

Pripravuje sa projekt „Nova“

Napriek tomu, že len pred rokom predstavilo štúdio Marvel svoju doteraz najväčšiu fázu, nezaspali na …