Domov / Novinky / Mark Ruffalo to opäť raz prehnal. Prezradil skutočný názov Avengers 4?
Avengers 4

Mark Ruffalo to opäť raz prehnal. Prezradil skutočný názov Avengers 4?

Fanúšikovia po celom svete netrpezlivo čakajú na akékoľvek ďalšie informácie ohľadom Avengers 4. Štúdio Marvel si tak vymyslelo naozaj vydarený žart a všetko premysleli k dokonalosti. Do šou Jimmyho Fallona nemohli poslať lepšieho adepta, než je Mark Ruffalo (konkurovať by mu mohol akurát tak Tom Holland).

Mark Ruffalo počas šou vyslovil doteraz neznámy názov pre Avengers 4. Čo na tom však bolo najkrutejšie, jeho slová vypípali a pre istotu ešte aj vycenzurovali ústa, aby názov nebolo možné vyčítať (spomínaná pasáž sa nachádza v čase 1:13).

Cez rozum im však prešiel jeden odhodlaný fanúšik sveta marvelu. Anton Volkov predviedol svoje umenie a pomocou Adobe Audition odstránil vypípanie v momente, keď Ruffalo vyslovil názov nového filmu. Následne sa so svojim výkonom pochválil aj na twitteri.

https://twitter.com/antovolk/status/1048873100199284736

Anton Volkov

Ako je možné z tejto nahrávky počuť, skloňuje sa tam názov The Last Avenger. Doteraz sa v súvislosti so štvrtým filmom o Avengeroch spájali dva názvy, a to Annihilation a Endgame. Kevin Feige sa dávnejšie nechal počuť, že názov bude spoilerom.

Názov by tak mohol znamenať, že film zameria svoju pozornosť na Steva Rodgersa. Názov je totiž dosť podobný filmu Star Wars: The Last Jedi, v ktorom tvorcovia venovali priestor Lukovi Skywalkerovi, ktorý zomrel, aby mohla prežiť nastávajúca generácia Jedi. V tomto prípade by mohlo úmrtie Steva Rodgersa uzavrieť fázu 3.

Ostáva nám už len dúfať, že tvorcovia sa poponáhľajú, ukončia toto nekonečné čakanie a my sa konečne dozvieme oficiálny názov pre Avengers 4.

Fantasy Island

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home – nový TV spot nám naznačuje výrobu nového obleku!

Najčerstvejší TV spot k pripravovanej marvelovke Spider-Man: Far From Home nám na okamih odhaľuje výrobu …

Avengers 4

Chris Evans objasňuje svoj nedávny tweet/spoiler k Avengers 4

Nedávno si Mark Ruffalo neudržal jazyk za zubami a v talkshow rovno vyzradil (pravdepodobný) celý …