pondelok , január 21 2019
Domov / Novinky / Marvel fáza 4 bude podľa producenta Black Panthera prekvapivá
Marvel

Marvel fáza 4 bude podľa producenta Black Panthera prekvapivá

Film Avengers 4 nám urobí dokonalú bodku za treťou fázou v celom Marvel Cinematic Universe. O tom už všetci dobre vieme. Avšak stále netušíme, kto prežije v bitke proti Thanosovi. Producent Black Panthera Nate Moore vyslovil svoju predpoveď, že štvrtá fáza Marvelu bude pre fanúšikov „prekvapivá a osviežujúca“. Film Avengers: Infinity War bol plný prekvapení a Avengers 4 sľubuje ešte viac napätia a vzrušenia. Navyše Captain Marvel má priniesť mnoho zmien.

Avengers 4

Šéf štúdia Kevin Feige uviedol, že prebiehajú rokovania o množstve MCU projektov až do roku 2025, čo znamená, že továreň s názvom Marvel vo svojej výrobe neplánuje spomaliť. Nate Moore v jednom z rozhovorov upozornil, že nás čakajú naozaj úžasné príbehy. Tieto domnienky potvrdil aj James Gunn (režisér a scenárista), ktorý sa nechal počuť, že Strážcovia Galaxie Vol. 3 budú práve tým filmom, ktorý fázu 4 poriadne nakopne.

Máme množstvo úžasných nápadov, ktoré neustále vylepšujeme a myslím si, že fanúšikov naozaj prekvapíme a pobavíme, aby sme mohli pokračovať v príbehoch postáv, ktoré všetci tak milujeme. Nové postavy sú zaujímave v tom, že môžu byť akékoľvek. Sme v bode, kedy máme naozaj neobmedzené možnosti a to nám umožňuje robiť tie najlepšie príbehy, o ktoré sa s ľuďmi chceme podeliť.

Marvel
Kevin Feige a Nate Moore

Nate Moore hovoril aj o rozlúčke s niektorými členmi tímu. Infinity War prinieslo množstvo úmrtí, no stále nie je jasné ako sa bude vyvíjať Avengers 4 a kto naozaj navždy odíde z kolotoča Marvelu.

Myslím si, že je tá správna chvíľa, aby sme sa s úctou rozlúčili s niektorými hrdinami, ktorých máme tak radi. Teraz je však aj ten správny čas, aby sme mohli predstaviť postavy, ktoré sú nové, čerstvé a určite prekvapia množstvo fanúšikov

Tento rok nás ešte čaká zakončenie s Ant-Man 2, ktorý k nám dorazí v júli. Začiatkom roka 2019 bude nasledovať Captain Marvel. Tieto dva filmy by mali prezradiť pomerne veľa o smerovaní Avengers 4 a vlastne celej budúcnosti MCU, najmä Captain Marvel. Očakáva sa, že Carol Danvers bude v najbližších rokoch jednou z najdôležitejších a najvplyvnejších postáv.

O tom, ktoré filmy si pre nás ešte Marvel chystá na najbližšie roky, sa dočítate v tomto článku.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Venom

Venom (RECENZIA)

Kritikou ho nešetril takmer nikto, no Venom to na plátnach poriadne odpálil. Čím tento antihrdina …

Venom

Dosť bolo superhrdinov! Do kín prichádza VENOM

Nastal čas na najočakávanejší film jesene. Venom s Tomom Hardym je konečne od dnes v kinách a …