Domov / Novinky / Men in Black spin-off: Poznáme meno ďalšieho herca!
Men in Black spin-off

Men in Black spin-off: Poznáme meno ďalšieho herca!

Pripravovaný spin-off filmu Men in Black (Muži v čiernom) zatiaľ nemá oficiálny názov, no už teraz poznáme režiséra, ktorým je F. Gary Grey (Straight Outta Comption, Fate of the Furious). Na scenári spolupracujú  Matt HollowayArt Marcum. V hlavných úlohách sa predstavia Chris HemsworthTessa Thomson. Spoločnosť Sony včera oznámila, že postavu riaditeľa prísne tajnej organizácie MIB stvárni Liam Neeson.

Organizácia MIB sa tentoraz bude nachádzať v Londýne. Chris Hemsworth však prezradil, že Londýn nie je jediné miesto, ktoré vo filme uvidíme. Dej filmu, ako aj postavy, ktoré Hemsworth a Thompson stvárnia sa zatiaľ zachovávajú v prísnej tajnosti. Avšak, už teraz je známe, že nepôjde o kópiu pôvodných postáv, ktoré vo filme stvárnili Will Smith Tommy Lee Jones.

Liam Neeson sa tentoraz predstaví v úplne inej úlohe ako sme zvyknutí. Hviezda je totiž známa hlavne svojimi akčnými úlohami vo filmoch ako Taken, Non-StopThe Communter. O produkciu filmu sa postarajú pôvodní producenti Walter F. ParkesLaurie MacDonald, zatiaľ čo Steven Spielberg sa zhostí úlohy výkonného producenta.

Premiéra je naplánovaná na 14. júna 2019.

O Michaela Némethová

Milujem filmy a seriály. Vo voľnom čase rada píšem, nakrúcam videá a chodím na improvizačné divadlo.

Neprehliadni

Bratia Liam a Chris Hemsworth spolu v jednom filme?

Thor a Gale Hawthorne z Hier o život spolu v jednom filme? Bratia Hemsworthovci majú pre svojich fanúšikov prekvapivú …

Režiséri Avengers: Endgame zverejnili videá z natáčania, ktoré doteraz nikto nevidel

„Bola to úžasná cesta našimi spomienkami…“ Toto sú slová režisérov filmu Avengers: Endgame Joa a …