Domov / Novinky / Mrazivý trailer z doby ľadovej. To je survival dráma Náčelník

Mrazivý trailer z doby ľadovej. To je survival dráma Náčelník

Štúdio Sony Pictures a Studio 8 spoločne predstavili nový trailer a plagát pripravovanej dráme z obdobia doby ľadovej s názvom Náčelník (Alpha). Príbeh sa bude odohrávať v prostredí Európy v období pred 20 000 rokmi.

Mladý lovec Zeta (Kodi Smith-McPhee) sa zúčastní svojho prvého lovu. Bude to preňho skúška ohňom, pretože jeho úspech alebo neúspech rozhodne o tom, či ho jeho členovia kmeňa prijmú medzi seba ako dospelého, alebo ho vylúčia. Lov na bizóny sa však skomplikuje, Zeta sa vážne zraní a jeho kmeň ho ponechá napospas osudu.

Sám a zranený, kilometre od svojej dediny sa musí naučiť, ako prežiť v drsnom počasí a ako sa orientovať v divočine. Spriatelí sa s vlkom, ktorý musel takisto opustiť svoju svorku.

Podarí sa im spoločne prežiť a vrátiť sa domov pred tým ako príde smrtiaca zima? Vo filme Alpha si zahrajú: Kodi Smith-McPhee (Deadpool 2, X-men: Apokalypsa), Natassia Malthe, Leonor Varela, Johannes Haukur Johannesson, Mercedes de la Zerda a Jens Hulten. Dramatický a mrazivý thriller Náčelník dorazí do našich kín 30.8 2018.

Náčelník

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Tip na film: Bloodshot (2020)

Bloodshot je jedným slovom fenomén. Vin Diesel v novom kultovom filme od režiséra Davida Wilsona …

Top 10 ikonických pesničiek v MCU filmoch

Hneď na začiatok treba povedať, že MCU filmy majú rovnako epický hudobný doprovod, akí epickí …