Domov / Streamovacie služby / Netflix / Nová séria seriálu Van Helsing sa točí na Hrade Červený kameň
Zdroj: www.syfy.com

Nová séria seriálu Van Helsing sa točí na Hrade Červený kameň

Filmoví nadšenci pozor! Dávame do pozornosti nakrúcanie novej série Van Helsing, ktorý ešte nemá stanovení dátum premiéri. Hollywoodsky režiséri už v minulosti vyhľadávali krásy slovenských hradov, preto sa rozhodli siahnuť na túto možnosť aj tentokrát.

Podľa Zuzany Bielikovej zo Slovenskej filmovej agentúry (SFA) sa má zintenzívniť záujem filmárov o realizovanie svojich diel v SR. ,,Zaznamenali sme zvýšený záujem najmä zo strany streamingových platforiem, ale aj zo strany európskych či amerických producentov,“povedala.„Na propagácii percentuálneho zvýšenia dotácie pre audiovizuálny priemysel intenzívne pracuje SFA na rôznych podujatiach a mediálnych platformách zameraných na zahraničných filmových profesionálov,“ dodala.

Zdroj: www.denofgeek.com

Jedným zo známych miest, ktoré si tentokrát filmári vybrali, je Hrad Červená Skala obklopený Nízkymi Tatrami a sídliaci blízko dediny Častá. Hrad je obklopený krásnymi záhradami, výhľadom, ale aj úžasnou prírodou.

Zdroj: https://www.guidetoslovakia.com/red-stone-castle/

Séria vytvorená spoločnosťou Nomadic Pictures bola inšpirovaná grafickým románom série Zenescope Entertainment Helsing. Prvýkrát bol vysielaný na americkom platenom televíznom kanáli Syfy v roku 2016.

Príbeh sa zameriava na Vanessu Van Helsing (Kelly Overton), dcéru slávneho lovca upírov a Draculuovu nemesis – Abrahama Van Helsinga.

Fantasy Island

O Krupová Kristína

Neprehliadni

Tip na film: Vražda na jachte (2019)

Predstavujeme vám film z dielne Netflix – Vražda na jachte (Murder Mystery). Už samotný názov filmu …

Top 15 neplánovaných scén, ktoré ostali vo filmoch

Aj tí najtalentovanejší a najprofesionálnejší herci občas zabudnú svoj text. Mnoho z nich má aj …