Domov / Novinky / Nový film Vivarium – trailer

Nový film Vivarium – trailer

Režisér Lorcan Finnegan je späť s novinkou Vivarium, kde si uvedomíte, že dokonalé veci nemusia byť vždy tie najlepšie. Tentokrát si hlavné postavy zahrali herci Jesse Eisenberg a Imogen Poots.

Zdroj: youtube.com

Dokonalý dom. Dokonalá štvrť. Dokonalé počasie. To sú prvé dojmy mladej dvojice, ktorá si prišla obzrieť nový dom. Avšak tá dokonalosť im trošku vadila, a tak sa rozhodli odísť. To ale nie je jednoduché. Nech zabočia kamkoľvek, aj tak sa ocitnú pri dome. Keď to vzdajú a ubytujú sa, uvedomia si, že dom im poskytuje to najpotrebnejšie. Čo však ak jediné, čo chcú, je odísť? Musia vychovať dieťa. Dokonca nie ich. Prišlo k nim v krabici, na ktorej bolo napísané, že ak ho vychovajú, budú prepustení… Aká iná možnosť im teda zostala? Vychovať ho.

Premiéra filmu Vivarium bude 27. marca 2020.

Fantasy Island

O Bianka Francistyová

Som študentka, ktorá miluje dobré filmy a seriály. Možno som trošku posadnutá kórejskou produkciu a ich seriálmi, ale to nevadí. Veď každý máme svoje muchy.

Neprehliadni

Tip na film: Vražda na jachte (2019)

Predstavujeme vám film z dielne Netflix – Vražda na jachte (Murder Mystery). Už samotný názov filmu …

Quibi vydalo trailer k seriálu #FreeRayshawn

Nová americká platforma Quibi zverejnila upútavku k nadchádzajúcemu dramatickému seriálu z rúk filmového producenta Antoine …