pondelok , január 21 2019
Domov / Novinky / Nový Mowgli z Knihy Džungle sa nám predstavuje v poriadne temnom traileri!

Nový Mowgli z Knihy Džungle sa nám predstavuje v poriadne temnom traileri!

Nie je to tak dávno, čo sme mali možnosť vzhliadnuť prerobenú Knihu Džungle. Štúdio Disney a režisér Jon Favreau predstavili v roku 2016 re-make svojho animáku. Tentokrát nám však predstavilo svoju verziu filmu aj štúdio Warner Bros. Režisér filmu Mowgli – Andy Serkis si však namiesto spomínaného animáku za svoju predlohu vybral temnejšiu knižnú verziu od Rudyarda Kiplinga.

Mowgliho príbeh nám predstaví herec Rohan Chand a po krku mu pôjde Benedict Cumberbatch (Shere Khan). Scenár k Serkisovmu filmu napísala Callie Kloves a okrem Cumberbacha a Chanda v ňom budeme počuť aj hlas  Christiana Balea (Bagheera), samotný režisér Andy Serkis prenechá svoj hlas medveďovi Baloo. Kate Blanchett uvidíme v podobe hada Kaa a Naomie Harris sa stane Mowgliho vlčou matkou Nishou. Celý film bude natáčaný technológiou motion capture (digitálne zaznamenávanie pohybu hercov a ich následné prenášanie pohybov do počítačovo vytvorenej 3D postavy).

Serkisov film nám zobrazí Mowgliho príbeh z odlišného uhla ako Kniha Džungle od Disney. Celý film nás uvedie hlbšie do pocitov hlavnej postavy, pretože uvidíme aj jeho život medzi inými ľuďmi (čoho sme sa nedočkali vo filme od štúdia Disney), čím ho tvorcovia vlastne prinútia rozhodnúť sa, za ktorý svet bude bojovať.

Mowgli do našich kín dorazí 18. októbra 2018 a na slovenský trh ho uvedie  spoločnosť Continental film.

Mowgli

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

The Rampage

Rampage príde do kín skôr! Dwayne Johnson predstavil nové plagáty k filmu.

Už sme si čo to popísali o pripravovanom filme Rampage v hlavnej úlohe s Dwaynom …

The Rampage

Dwayne Johnson opäť hviezdi. Tentokrát v druhom traileri filmu Rampage

Štúdio New Line Cinema nám naservírovalo druhý trailer k filmu Rampage, v ktorom hrá hlavnú …