Domov / Novinky / Nový Predátor bude naháňať hrôzu. Bol predstavený oficiálny trailer k filmu

Nový Predátor bude naháňať hrôzu. Bol predstavený oficiálny trailer k filmu

Shane Black sa ako režisér vracia na scénu po dvoch rokoch. Naposledy nám predstavil akčnú komédiu The Nice Guys (Ostrí chlapci) a ešte v roku 2013 marvelovku Iron Man 3. Teraz do kín uvedie pokračovanie kultového filmu Predátor. Mimochodom samotný Shane Black lovil po boku Arnolda Schwarzeneggra predátora ešte v roku 1987 ako vojak Hawkins. Teraz mal možnosť pripraviť nám divadlo z druhej strany kamery.

Predátor
Režisér Shane Black vo filme Predátor ešte ako vojak Hawkins

Po prvých dvoch ukážkach k rebootu filmu Predátor, nám bol štúdiom 20th Century Fox odprezentovaný oficiálny trailer, ktorý nám už o filme prezrádza oveľa viac. Najnovšie ukážky ponúkajú konečne lepší pohľad na príbeh, na spoluprácu s predátormi a na obávaného Super-Predátora, ktorý sa objavil v TV spote.

Vo filme od Shanea Blacka sú títo smrtiaci lovci oveľa silnejší, inteligentnejší a nebezpečnejší, než kedykoľvek predtým. Ako sme už spomínali v predchádzajúcich článkoch, celú apokalypsu by mal spustiť malý chlapec Rory (Jacob Tremblay) trpiaci autizmom. Ten omylom aktivuje zariadenie, ktoré ich privedie späť na planétu Zem. Ľudská rasa sa tak ocitne v ohrození a nášmu vyhubeniu by mala zabrániť skupina bývalých vojakov na čele s Quinnom McKennom (Boyd Holbrook).  Po boku mu bude stáť dlhoročný kamarát Nebraska Williams (Trevante Rhodes) a pomáhať im bude aj biologička Casey Bracket (Olivia Munn). Samotný Rory bude pre film dosť dôležitou postavou, najmä vďaka jeho vrodenej schopnosti učiť sa cudzie  jazyky (pravdepodobne aj tie mimozemské).

Medzi hercami uvidíme aj osobnosti ako sú Sterling K. Brown (This is Us), Boyd Holbrook (Logan), Keegan-Michael Key, Trevante Rhodes (Moonlight), Alfie Allen (Game of Thrones) a Thomas Jane (The Expanse).

Okrem oficiálneho traileru bol k filmu predstavený aj plagát:

Predátor

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Jason Momoa – 6 zaujímavostí z jeho života

Rodený Havajčan Jason Momoa sa stal známym predovšetkým vďaka účinkovaniu v seriáli Game of Thrones. …

Natočí HBO pokračovanie Game of Thrones ako film?

Seriál Game of Thrones sa stal od svojej premiéry v roku 2011 najúspešnejším a najlepšie …