Domov / Novinky / Nový trailer Emperor

Nový trailer Emperor

Príbeh otroka, ktorý ľudia poznajú už celé stáročia. Len tak sa dá opísať novinku z dielne Marka Amina, Emperor. V hlavných úlohách uvidíme Dayoa Okeniyiho, Jamesa Cromwella či Kat Graham.

Zdroj: imdb.com

Už z traileru môžeme vidieť, že Shields Green je schopný urobiť čokoľvek pre svoju rodinu. Výnimkou nie je ani zabitie. Po tomto skutku musí Shields (Dayo Okeniyi) utiecť preč. Ide po ňom veľa ľudí za to, čo urobil, pričom na jeho hlavu vypísali odmenu 500 dolárov, čo na tú dobu nebolo málo. Na jeho ceste stretáva muža Johna Browna (James Cromwell),  s ktorým sa spojí a pomôže mu v útoku na Harpers Ferry.

Kto bol v skutočnosti Shields Green?

Green sa narodil v 19. storočí ako otrok (mnohí ho prezývali Emperor (sl. vládca)), ktorému sa však podarilo z otroctva utiecť. Rok po úteku stretol Green Johna Browna a pomohol mu v neúspešnom útoku na Harpers Ferry. Greena zatkli a odsúdili za vlastizradu voči štátu Virginia. V deň svojej popravi, poslal Green Brownovi odkaz, že mu bolo cťou bojovať spolu s ním, a že je pripravený na smrť.

Film príde do kín už čoskoro!

 

Fantasy Island

O Bianka Francistyová

Som študentka, ktorá miluje dobré filmy a seriály. Možno som trošku posadnutá kórejskou produkciu a ich seriálmi, ale to nevadí. Veď každý máme svoje muchy.

Neprehliadni

Tip na film: My Annoying Brother (2016)

Ázijské filmy sú jednoznačne iné. V dobrom slova zmysle. Nič nemôže byť predsa rovnaké, treba sa …

Tip na film: Vražda na jachte (2019)

Predstavujeme vám film z dielne Netflix – Vražda na jachte (Murder Mystery). Už samotný názov filmu …