Domov / Novinky / Nový trailer k filmu Predátor nám predstavil obrovského Mega-Predátora

Nový trailer k filmu Predátor nám predstavil obrovského Mega-Predátora

Po mesiaci od predstavenia prvého traileru k očakávanej novinke Predátor, sme sa od štúdia 20th Century Fox dočkali aj druhej šťavnatej ukážky. V novom spote veci naberú pomerne rýchly a veľmi nepekný spád. Krátka ukážka nám predstaví skutočnú silu nových Predátorov. A čo je ešte lepšie, môžeme sa tešiť na geneticky modifikovaného Mega-Predátora, ktorý je naozaj obrovský. Tento spot nám okrem iného aj naznačuje, že nedávne špekulácie ohľadom deja budú zrejme pravdivé.

Nedávno sa totiž objavili zvesti o tom, že ľudia by mali spojiť sili s Predátormi a spoločne čeliť obrovskému hybridovi. V prvom traileri sme sa dozvedeli hlavne to, že malý chlapec nechtiac aktivuje zariadenie, ktorým privolá Predátorov na planétu Zem. Na odpor sa im mala postaviť skupinka vojakov na čele s učiteľom vedy. Najnovší trailer však ukazuje, že príbeh bude o niečo iný, než sa pôvodne zdalo.

Nový Predátor sa dostane do našich kín 13. septembra a toto nové monštrum, ktoré sme mohli v traileri vidieť zrejme umlčí názory niektorých kritikov. Tento mimozemšťan totiž vyzerá naozaj impozantne a pomerne nebezpečne. Naše čakanie sa však blíži ku koncu a režisér Shane Black nám už čoskoro dá odpovede na všetky otázky.

Predátor

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Dlho očakávané spracovanie The New Mutants sa blíži

Svet mutantov sa rozširuje. Pravdou je, že už neuvidíme nové filmy o Wolverinovi, avšak vďaka …

Bude mať Percy Jackson svoj seriál?

Faktom je, že filmová adaptácia tejto postavy nemala veľký úspech, avšak fanúšikovia dúfajú, že sa …