Warning: Illegal string offset 'custom_css_post_id' in /data/www/22514/logout_sk/www/wp-includes/theme.php on line 952
nedeľa , december 8 2019
Domov / Novinky / Nový TV Spot a plagát k filmu Jurský svet 2 hlásajú, že park je preč!

Nový TV Spot a plagát k filmu Jurský svet 2 hlásajú, že park je preč!

Svetu bol predstavený nový IMAX plagát k snímke Jurský Svet: Zánik Ríše a môžeme tvrdiť, že ide o najvydarenejší plagát k tomuto filmu. Vyzdvihuje totiž jeden z najlepších momentov traileru – obľúbeného T-Rexa z pôvodného Jurského parku, ako sa snaží zožrať nejakého nešťastníka, ktorý sa snaží vyliezť po rebríku do helikoptéry. Podľa toho, čo sme mali možnosť vidieť v traileri, neskončí tento chlapík najlepšie.

Predchádzajúce plagáty k filmu Jurský Svet: Zánik Ríše poukazovali najmä na blížiacu sa erupciu na ostrove Isla Nubar, ktorá ohrozuje existenciu dinosaurov.

Okrem novo predstaveného IMAX plagátu štúdio Universal Pictures vydalo aj ďalší televízny spot. Rovnako, ako v predchádzajúcich traileroch, tak aj tu sa nám ukáže hybridný Indoraptor. Plagát a aj TV spot nás pripravujú na fakt, že séria sa z ostrova sťahuje preč. Dinosaury si razia cestu na pevninu a tentokrát nič nenasvedčuje tomu, že by ich ľudstvo chcelo vrátiť na Isla Nubar alebo ktorýkoľvek iný ostrov.

Vývoj bude naozaj zaujímavý, pretože do sveta už dávnejšie vyšla správa, že sa chystá aj Jurský Svet 3. S tretím dielom sa na post režiséra vráti Colin Trevorrow, ktorý v Zániku Ríše zastával post scenáristu.

Jurský Svet: Zánik Ríše

 

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Jurrassic World 3

Milovníci dinosaurov pozor! Dočkáme sa Jurského sveta 3.

Hoci Jurský svet 2: Zánik ríše má premiéru ešte len pred sebou a to konkrétne …

Pasažieri

Tip na film: Pasažieri (2016)

V napínavom dobrodružnom sci-fi s názvom Pasažieri, si zahrala dvojica Jennifer Lawrence a Chris Pratt …