Domov / Novinky / Nový TV spot k filmu Predátor nám predstavuje Pekelné psy

Nový TV spot k filmu Predátor nám predstavuje Pekelné psy

Nový počin od režiséra Shanea Blacka k nám zavíta už o necelé tri týždne. Aby nás štúdio 20th Century Fox ešte viac navnadilo, rozhodlo sa vypustiť nový TV spot. Film Predátor tak bude po ôsmich rokoch ďalším predátorským filmom z tejto úžasnej série. V roku 2010 nám producent Robert Rodriguez priniesol film Predátori, ktorý však nezožal taký veľký úspech, ako legenda z roku 1987  v hlavnej úlohe s Arnoldom Schwarzeneggerom.

Dvojica Shane Black a scenárista Fred Dekker (The Monster Squad) si však od pripravovanej novinky sľubujú naozaj veľa. Máme sa tešiť na väčších, rýchlejších a silnejších predátorov, než sme boli doteraz zvyknutí. Vďačia za to najmä modifikácii DNA. Ich najväčším nepriateľom by mal byť obrovský Predátor, no dočkáme sa aj ďalších desivých hybridov. Príkladom môžu byť aj akési „Pekelné psy“, ktoré máme možnosť vidieť v novom TV spote.

Príprava filmu Predátor v zákulisí údajne trpela na veľké meškania a mnohí skeptici očakávajú skôr neúspech. Stále však môžeme predpokladať, že nové pokračovanie sa stane jedným z najlepších v sérii po pôvodnom filme z roku 1987. Shane Black je nesmierne talentovaný režisér, a ak je niekto, kto prinesie do dlhoročnej franšízy niečo nové, tak je to práve on. Má za sebou niekoľko veľmi úspešných filmov, akými sú The Nice Guys, Iron Man 3, Kiss Kiss Bang Bang či Smrtonosná zbraň.

Predátor

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Dlho očakávané spracovanie The New Mutants sa blíži

Svet mutantov sa rozširuje. Pravdou je, že už neuvidíme nové filmy o Wolverinovi, avšak vďaka …

Bude mať Percy Jackson svoj seriál?

Faktom je, že filmová adaptácia tejto postavy nemala veľký úspech, avšak fanúšikovia dúfajú, že sa …