Domov / Novinky / Obrázok z filmu Godzilla vs Kong predpovedá bitku storočia
Zdroj: imdb.com

Obrázok z filmu Godzilla vs Kong predpovedá bitku storočia

Nový obrázok z filmu Godzilla vs Kong ponúka náhľad na finálnu bitku medzi dvoma najmocnejšími titánskymi šelmami na svete. Ďalší epos z „Vesmíra monštier a titánov“ spája tých najznámejších a najsilnejších v populárnej kultúre. Fanúšikovia sa tešili ich finálny súboj už v novembri, avšak film bol presunutý až na 21. máj 2021.

Cesta k tomuto filmu sa začala v roku 2014, keď spoločnosť Warner Bros. vydala film Godzilla. Následne v roku 2017 prišiel film Kong: Ostrov lebiek a o dva roky neskôr pokračovanie Godzilly s názvom Kráľ monštier. Napriek veľkým očakávaniam a sľubným predpovediam spojených s Godzilla vs Kong, sa Warner Bros. rozhodla v spojitosti s týmto filmom zatiaľ mlčať a nijako ho nepropagovať. Doteraz nebol zverejnený žiadny trailer ani krátky teaser, výnimkou je len pár neoficiálnych plagátov a záberov z natáčania:

Godzilla vs Kong (zdroj: imdb.com)
Alexander Skarsgård a Eiza González v Godzilla vs Kong (zdroj: imdb.com)
Julian Dennison a Millie Bobby Brown v Godzilla vs Kong (zdroj: imdb.com)

Nové odhalenie

Pred troma dňami sa na sociálnych sieťach objavil detailný obrázok z tohto filmu zobrazujúci oboch hlavných aktérov v priamom strete. Spolu s obrázkom sa objavili aj nové informácie v spojitosti s dejom:

„Legendy sa zrážajú, pretože Godzilla a Kong, dve najmocnejšie sily prírody, sa stretávajú vo veľkolepej bitke všetkých čias. Vojna monštier zúri na povrchu, ako aj hlboko pod povrchom nášho sveta, pretože veľkolepá tajná ríša mocných titánov, známa ako Dutá Zem, bola odhalená!“

Zdroj: twitter.com/@FeelinFilm

 

Podľa najnovších informácií to vyzerá tak, že príbeh sa do značnej miery zameria na Dutú Zem ako ústredný motív filmu. S týmto konceptom sme sa po prvý raz stretli vo filme Kong: Ostrov lebiek. Hovorí o tom, že v podzemí je nespočetne veľa tunelov, v ktorých žijú rôzne druhy prastarých titánov.  Vyzerá to tak, že je to viac, než len teória a film odhalí celé spektrum nových monštier ukrývajúcich sa pod povrchom.

O Lucia Furtáková

Som študentka masmediálnej komunikácie, ktorá miluje filmy a seriály. Nemám žiadny špecificky obľúbený žáner, ale nemám rada horory. :D

Neprehliadni

Tip na film: SCOOB! (2020) – Recenzia

Scooby-Doo a Záhady s.r.o zažívajú nové dobrodružstvo. SCOOB! je milý a zábavný film, ktorý obsahuje …

Čo prinesie Netflix v júni?

Populárna služba Netflix už budúci mesiac prinesie staršie filmy či seriály, ale môžeme sa tešiť …