Domov / Streamovacie služby / Amazon / Odchádza zo školy, a tak si musí nájsť nástupcu! Selah and The Spades – trailer

Odchádza zo školy, a tak si musí nájsť nástupcu! Selah and The Spades – trailer

Už o necelé dva týždne príde na Amazon Prime nová dráma Selah and The Spades. V hlavných úlohách budú Lovie Simone, Jharrel Jerome a Celeste O’Connor.

Zdroj: greyreignmedia.com

Celú strednú školu Hardwell School riadi 5 frakcií: The Spades, The Sea, The Skins, The Bobbies, and The Prefects. Najvplyvnejšou z nich je The Spades, na ktorej čele sedí Selah Summersová (Lovie Simone). The Spades zásobuje celú školu drogami a alkoholom. Ako sa pomaly školský rok končí, Selah si uvedomuje, že stratí svoju moc v The Spades. Preto je rozhodnutá vybrať si svoju nástupkyňu. Tej prenechá žezlo a najmä zodpovednosť nad jej frakciou. Vyberie si nové tiché dievča Palomu (Celeste O’Connor), ktoré sa rozhodne zasvätiť do všetkých tajomstiev. Avšak keď si ľudia Palomu obľúbia, Selah sa to prestane páčiť a snaží sa získať svoje postavenie späť bez ohľadu na následky.

Aj keď už čochvíľa vyjde film, určite sa môžeme tešiť aj na rovnomenný seriál, ktorý bol len nedávno ohlásený. Určite sa máme na čo tešiť.

Premiéra filmu na Amazon Prime bude 17. apríla 2020

O Bianka Francistyová

Som študentka, ktorá miluje dobré filmy a seriály. Možno som trošku posadnutá kórejskou produkciu a ich seriálmi, ale to nevadí. Veď každý máme svoje muchy.

Neprehliadni

Tip na film: SCOOB! (2020) – Recenzia

Scooby-Doo a Záhady s.r.o zažívajú nové dobrodružstvo. SCOOB! je milý a zábavný film, ktorý obsahuje …

Tip na seriál: Extracurricular (2020)

Ak máte radi krátky, temný seriál plný násilia, ktorý sa okrem iného zaoberá prostitúciou, tak …